'Başbakan'ın Dinlenmesini Sevindirici Bile Bulabilirim'

 > -

Erdoğan'ın kaydı internete düşse sevinirim

Erdoğan'ın kaydı internete düşse sevinirim

Gazeteci Nazlı Ilıcak, Başbakan Erdoğan'ın ofisinde böcek çıkması olayına ilginç bir yorum getirdi. Başbakan Erdoğan'ın dinlendiğini itiraf ettiğini açıklamasıyla başlayan telekulak polemiği CNN Türk'te masaya yatırıldı. Saynur Tezel'in sorularını yanıtlayan Sabah yazarı Nazlı Ilıcak ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti.

BAŞBAKAN'IN DİNLENMESİNİ SEVİNDİRİCİ BİLE BULABİLİRİM

Yasadışı dinlemelerin ardında Gülen Cemaati'nin olduğu yönündeki iddiaları yorumlayan Nazlı Ilıcak "Başbakan'ın dinlenmesini sevindirici bile bulabilirim" diyerek şaşırttı. "Aman çok korktuk çok şaşırdım demek istemiyorum" diyen Ilıcak, çok büyük bir şeffaflık dönemi yaşandığını kaydeden Ilıcak "ben Başbakan'ın izlenmesinden, dinlenmesinden o kadar büyük bir endişe duymuyorum" dedi.

"Başbakan'ın izlenmesinden o kadar büyük bir endişe duymuyorum. İnternete bir kayıt düşerse, o da yapılan bir kötülüğe ilişkinse ben bunu saydamlık adına sevindirici bile bulabilirim" diyen Ilıcak, Erdoğan'ın ofisinde böcek çıkması olayına yapılmış en ilginç yorumlardan birine imza atmış oldu.

GÜLEN DE DİNLENMEKTEN KORKUYORDU

İstanbul'da yaşadığı dönemde Fethullah Gülen'i ziyarete gittiklerinde, onun da dinlenmekten korktuğunu anlatan Ilıcak, yasadışı dinlemeler konusunda Gülen Cemaati'ne gelen suçlamaları red etti. Ilıcak, "topyekün cemaati bu şekilde suçlamak, kendisi yargısız infazdan yakınanlara yakışmıyor" dedi. Yasadışı dinlemelerin GSM operatörlerinden siyasilere karanlık örgütlerden iş adamlarına kadar bir çok odak tarafından yapılabileceğini söyleyen Ilıcak suçun cemaate atılmasının çok yanlış olduğunu vurguladı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AveaBaşbakanFethullah GülenİstanbulNazlı Ilıcak
Görüş Bildir