Nagehan ve Ilıcak Çıldırdı, Emre Kongar İzledi

-

Nagehan ve Ilıcak Çıldırdı, Emre Kongar İzledi

Nagehan ve Ilıcak Çıldırdı, Emre Kongar İzledi

Medya Kulisi - CNNTürk ekranlarında yayınlanan Dört Bir Taraf'a Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak ve Enver Aysever arasında yaşanana Fazıl Say kavgası damgasını vurdu. Gecenin en hararetli tartışmasının yaşandığı programda Nagehan Alçı'nın Fazıl Say'la ilgili söylemlerine tepki gösteren Enver Aysever, Nazlı Ilıcak'tan hiç beklemediği bir tepki aldı.

NAGEHAN ALÇI'NIN SÖZLERİ ENVER AYSEVER'İ ÇILDIRTTI
Nagehan Alçı, Fazıl Say'ı bir sanatçı olarak savunduğunu ancak duruşunun ve üslubunun Fazıl Say'a kamuoyunda sert tepki doğurduğunu söyledi. Nagehan Alçı'nın Fazıl Say'ı "'militarist, islamifobik, ulusalcı ' olarak tanımlaması Enver Aysever'i kızdırırken, Aysever canlı yayında adeta çılgına döndü. Nagehan Alçı'ya kullandığı ifadeler için "militarist" diyen Aysever sert sözlerine devam edince Nazlı Ilıcak'an hiç beklemediği bir tepki aldı.

YA İNSAN GİBİ KONUŞ YA DA GİT!
Enver Aysever'i susması için uyaran Ilıcak, bunda başarılı olamayınca "Ya insan gibi konuş ya da stüdyodan git" diyerek Enver Aysever'e hiç beklemediği sert bir tepki verdi. Programın bu şekilde devam etmesi halinde yayını terkedceğini söyleyen Nazlı Ilıcak, Ener Aysever'in özür dilemesiyle ancak sakinleşebildi.

Dört Bir Taraf programının konuklarından Prof. Emre Kongar’ın ise ateşli tartışma esnasında tavırları bir hayli dikkat çekici idi. Stüdyo birbirine girerken Kongar, kafasını bile kaldırmadı. Kamera Kongar’ın o anlardaki davranışlarını da görüntüledi.

Video medya galeride...

Haberin Tamamı İçin:

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programının tartışma konularından biri Fazıl Say'dı. Nagehan Alçı ve Enver Aysever Fazıl Say için tartıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Fazıl SayNagehan AlçıNazlı Ilıcak
Görüş Bildir