Görüş Bildir

Mutluluğu Yakalayacağın Mesleği Söylüyoruz!

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Meslek seçimi günümüzde oldukça önemli. İnsanın mutlu olduğu ve peşinden tutkuyla gidebileceği bir mesleği olması gerekiyor. Bakalım senin mutlulukla yapacağın meslek hangisi?

Öncelikle yaşını öğrenelim!

Öncelikle yaşını öğrenelim!
18 yaş altındayım
18-24
25-44
35-44
45+

Hangi alan sana daha yakın?

Hangi alan sana daha yakın?
Edebiyat
Matematik
Resim ve Müzik
Dil

Küçükken ne olmak isterdin?

Küçükken ne olmak isterdin?
Çöpçü
Doktor
İtfaiyeci
Şoför
Kedi

Akademik olarak ne durumdasın?

Akademik olarak ne durumdasın?
Lise bitmek üzere
Lise Mezunuyum
Lisans okuyorum
Lisans mezunuyum
İyiyim siz nasılsınız sjdhufwb

Hangi hayal sana daha yakın?

Hangi hayal sana daha yakın?
Kendi işimin patronu olmak
Şirket yönetmek
Büyük kararlar alabileceğim bir pozisyonda çalışmak
Girişimci fikirlerimi sergileyebilmek

Kariyerinde hayal ettiğin noktada mısın?

Kariyerinde hayal ettiğin noktada mısın?
Adım adım yaklaşıyorum
Henüz başlamadı bile
Hayallerimi yaşıyorum
Bambaşka bir yol arayışındayım
Çok seçenek var kafam karışık
Küçük bir pürüz kaldı

Kendine bir idol seçer misin?

Leonardo da Vinci
Leonardo da Vinci
Gianni Versace
Gianni Versace
Steve Jobs
Steve Jobs
Karl Marx
Karl Marx
Walt Disney
Walt Disney
Bill Gates
Bill Gates

Yönetici!

Yönetici!

Duruşun ve kararlılığınla sen tam bir lidersin. Evlilik ve çocuk planından uzak, kariyer ve başarıya yakınsın. İş dünyasına öncülük edecek güçlü ve hırslı karakterinle geleceğe yön veren bir yönetici olmak için yaratılmışsın. 

Bu yaratılışa uygun davranmak ve yeteneklerini güçlendirmek elinde.  İşletme bölümüne girsen birinci çıkacağından eminiz! İtalya'nın en büyük Online Üniversitesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

Tasarımcı!

Tasarımcı!

Uçsuz bucaksız hayallerin ile özgür ve renkli ruhun; ışıltılı bir geleceğe doğru kanatlanmanı sağlayacak ilham kaynağın. Dışa dönük, cesur karakterinle yeteneklerini ortaya çıkarmaya her zaman hazırsın. Sanatı hayatının bir parçası haline getirip, kariyerini farklı kulvarlara taşıyacak sıra dışı yönün ile öne çıkıyorsun.

Bu sıradışılığı boşa harcaman yazık olur. Sanat ve Tasarım bölümü seni tamamlayacak! İtalya'nın en büyük Online Üniveristesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

Enformasyon Uzmanı!

Enformasyon Uzmanı!

Senin teknolojiye olan tutkun bir başka seviyede. Yıllar boyu bir dizi projeyi başarıyla atlatabilecek bir ışık var sende. Kendinle baş başa kalıp yapabileceklerini görmek için can atıyorsun. Sen çalışkanlığınla her işin üstesinden gelebilirsin!

Bu çalışkanlığı heba etmek olmaz! Enformatik bölümüyle yeteneklerinin farkına varabilirsin!  İtalya'nın en büyük Online Üniveristesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

İletişim Uzmanı!

İletişim Uzmanı!

Senin insanlarla ve toplumla olan ilişkilerin oldukça gelişkin. Bu iletişim senin için her yolu açıyor. Sıcakkanlı yapın seni kitleler için oldukça dinlenilebilir kılıyor. İletişimi bireysel hayatının ötesine taşıyıp binlerce insana ulaşabilirsin. Sen tam bir ikna edicisin!

Bu yetenek çok nadir bulunur. Bu yeteneğinle ne yapacağını bilemiyorsan, iletişim ve Medya tam senlik bölüm!  İtalya'nın en büyük Online Üniveristesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

Modacı!

Modacı!

Hayatta gizli olan güzellikleri görmekte üstüne yok! Sen bu güzellikleri görüp yepyeni bir şey ortaya çıkarabiliyorsun. Kendinle alakalı her kararda yaratıcılığını göz önünde bulundurarak karar veriyorsun. Senin yaratıcılığın çok umut verici!

Bu yepyeni moda anlayışını mutlaka görmeliyiz! Moda ve Lüks Giyim bölümü seni çok mutlu edecek! İtalya'nın en büyük Online Üniveristesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

İktisatçı!

İktisatçı!

Gözün daima en yüksekte! Çalışmak, uzmanlaşmak, paylaşmak ve gelişmek seni tanımlayan en belirgin özellikler. İş dünyasında adından söz ettiren, kitleleri etkileyen, ilham veren bir mentor olmak için biçilmiş kaftansın.

Bu mükemmel özellikleri bir kenara itmek yazık olur. İktisat bölümünde okuyarak yeteneklerini geliştirme imkanın var! İtalya'nın en büyük Online Üniveristesi Pegaso'nun yenilikçi online derslerine ne zaman istersen ulaşabilirsin. Üstelik hiçbir sınava girmeden online olarak kolayca kayıt olabilirsin! İtalya ve Malta'da staj yapma imkanları ise cabası. Hayallerine Giden Yolu, Pegaso Online University ile Planla!

Samsung Data Code