Müşterilerini Yüzüstü Bırakmak İstemeyen Milyoner Su Tesisatı İşine Geri Döndü!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

14 milyon pound kazanan su tesisatçısı, büyük ödülünü aldıktan iki gün sonra tuvalet tamiri işine geri döndü. 52 yaşındaki John Doherty, evde oturmaktan sıkılacağını ve düzenli müşterilerini yüzüstü bırakamayacağını söyledi. Eşi Alison ile birlikte John, büyük ikramiyeyi kazanan yeni talihliler olarak ortaya çıktılar. Dailymail'in derlediği, bizim de sizler için düzenlediğimiz John Doherty'nin büyük ikramiye sonrası açıklamaları takdire şayan...

Haberin Tamamı İçin:

Dün sabah saat dokuz sularında, John Doherty siyah iş önlüğü üzerinde, siyah Mercedes kamyonetine binip daha önce tamir ettiği bir kazana bakım yapmaya gitti.

Ben gerçekten işimden keyif alıyorum. Uzun zamandır bu işi yapıyorum. Ayaklarım yere bassın istiyorum. Ayrıca bir sürü düzenli müşterim var, onları yüzüstü bırakmak istemiyorum.

Ve bütün şansına rağmen, John Doherty bütün gün evde hiçbir şey yapmadan oturamayacağını söyledi.

1984 yılında kurduğu firmada, su tesisatı ve ısıtma üzerine işler yapan John,

Bütün bunlar olmadan önce ne yapıyorsam, aynısını yapıyorum. Çalışmazsan, sıkılırsın. Ben yalnızca hayatıma devam ediyorum.

dedi.

"Kesinlikle İşimden vazgeçmek istemiyorum."

Müşterilerim genelde yaşlı insanlar ve ben büyük ikramiyeyi kazandıktan sonra bana karşı tavırları değişmedi, zaten benim istediğim de buydu. Ayrıca iki tatil yaptım, yani kesinlikle deniz kenarında oturup keyif yapmam gerektiğini düşünmeyin. Ortalık biraz daha sakinleştiğinde, elbette kendimi şımartacağım. İşleri biraz ağırdan alacağım sadece, artık haftanın dört günü gidebilirim mesela. Ama kesinlikle işimden vazgeçmek istemiyorum. Başkasına bağlı çalışıyor olsaydım, bırakırdım. Ama burası, benim kendi şirketim.

Market sırasında şansı döndü!

Çiftin talihi, Alison'ın yerel bir markette bir müşterinin kendi sırasına geçmesine izin vermesi ile döndü. Sonrasında başka bir müşterinin ikramiye bileti aldığını gördü ve aynısını yapmaya karar verdi. 2 Temmuz günü, altı numara da belli olduğunda bu değerli bileti evlerindeki bir fenerin altına gizlediler ve önceden planladıkları tatile gittiler.

Çocukları 20 yaşındaki Ryan ve 11 yaşındaki Laura ile birlikte Florida'ya gittiler. Bilet ile tatilden dönünce ilgilendiler.

14.671.343 pound değerindeki büyük ikramiyeyi Dominos'tan sipariş ettikleri bir pizza ile kutladılar.

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

tatil
Görüş Bildir