Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mustafa Sarıgül: Başbakanlık İstiyorum

 > -

Mustafa Sarıgül "Başbakanlık" İstiyorum

Mustafa Sarıgül "Başbakanlık" İstiyorum

Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Sarıyer’e bağlanmasından sonra Mustafa Sarıgül ilk kez Sarıyer’e geldi. Cuma namazını Sarıyer Merkez Camii’nde kılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül merkezde esnaf ziyareti yaptı. Sarıyerliler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Sarıgül, hem Sarıyerlilere hem de Belediye Başkanı Şükrü Genç’e önemli mesajlar gönderdi.

MUSTAFA SARIGÜL ADAYLIK YARIŞINDA OLMAZ

Sarıgül CHP’den İstanbul Büyükşehir adaylığı ile ilgili sorulara "Mustafa Sarıgül hiçbir zaman adaylık yarışında olmaz. Gücümü koltuklardan almadım, o koltuklara tekme atarım. Ben genel başkanlık istemiyorum ben Başbakanlık istiyorum. Benim biyografimde muhalefette yaptığım görevler yazmayacak inşallah iktidarda yaptığım hizmetler yazacak. Biz istiyoruz ki artık sosyal demokrasi ve inançlara saygılı laiklik, Türkiye’yi İran tarafına değil Almanya’nın da İngiltere’nin de önüne geçmek üzere bir yapının iktidar olması için çalışmalarımı sürdürüyorum“ dedi.

BEKLE CANNES, BEKLE MONACO, SARIYER GELİYOR

Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. Şuanda Sarıyer’deyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Orada Cannes, Monako varsa burada da Sarıyer var. Düşündüm, baktım, planlandım. Monako’ya giden turist sayısı yılda 6 milyon. Deniz kenarında bir yer, boğaz yok hiçbir ruhu yok. Demek ki tanıtıma ihtiyacı var. Orada Monako, Cannes varsa burada da Sarıyer var. Sarıyer’in yüzü gülecek. Sarıyer muhteşem bir noktaya gelecek. Ama her şey halkın ve yurttaşlarımızın takdiri”

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaCumhuriyet Halk Partisiİngiltereİranİstanbulmonaco
Görüş Bildir