Görüş Bildir

Mustafa Keser Çok Öfkeli! "Bülent Ersoy Hakkında Açıklamalarım Olay Yaratacak..."

Anasayfa > Güncel

Star Tv'nin yeni eğlence programı Benzemez Kimse Bize henüz 2 bölümünün yayınlanmasının ardından programın yayından kaldırılacağı haberi gelmişti. Programın sunuculuğunu Bülent Ersoy ve Mustafa Keser üstlenirken Keser'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da gündeme oturmuştu. Usta sanatçı Keser programın yayından kaldırılma nedeninin Diva olduğunu açıklamıştı. Önceki gün sahne aldığı bir mekandan çıkan Keser muhabirlerin sorularını yanıtlayarak yeni açıklamalarda bulundu. İşte Mustafa Keser'in yeni açıklamaları...

"Bülent Hanımla İlgili Çarpıcı Açıklamalar Yapacağım"

"Bülent Hanımla İlgili Çarpıcı Açıklamalar Yapacağım"

Önceki gece sahne aldığı Ataköy Nossa Costa çıkışı görüntülenen Mustafa Keser, sosyal medyada paylaştığı, Bülent Ersoy'u hedef alan paylaşımı ile ilgili soruları yanıtladı.

Ünlü şarkıcı, 'Bir hafta sonra bu hususta olay yaratacak açıklamalarım olacak. Paylaşımdan sonra Bülent Hanım'la görüşmedim. Hadise yeni. Program kaldırıldı. Gerekli olanı sosyal medyadan yazdım. Bülent Hanım'la ilgili çarpıcı açıklamaları daha sonra yapacağım. Bütün Türkiye şok olacak” dedi.

Sanatçı, gazetecilerin, “İlk programda Bülent Hanım hakkında bir çok şey yazıldı. Alkollü olduğu iddiası sosyal medyada gündem yarattı. Konuşmalarınız bu yönde mi olacak?” sorusunu da cevapladı.

"Her Şeyle İlgili Konuşacağım"

"Her Şeyle İlgili Konuşacağım"

'Her şeyle ilgili konuşacağım. Programla ilgili, başka şeylerle ilgili. O basın toplantısında gelen bütün soruların cevabını bulacaksınız. Zaten kendisiyle ilgili ne dediysek orada yazıyor.'

Mustafa Keser, Instagram hesabından programın bitiş nedeni hakkında sitem dolu açıklamalarda bulundu. Aksaklıkların Ersoy'dan kaynaklı olduğunu belirten Keser, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim...'

Bülent Ersoy "Ağzıma Yudum Bir Şey Koymadım"

Bülent Ersoy "Ağzıma Yudum Bir Şey Koymadım"

Ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal yönetiminin hiçbir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim.'

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Bülent Ersoy'un canlı yayına sarhoş çıktığını iddia etmişti. Hakkında kısa süre içinde çok sayıda tweet atılan Diva, 'Ağzıma yudum bir şey koymadım. Olsa zaten söylerim' ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Yıldız Tilbe'nin konuk olduğu programın ilk bölümünde; mikrofonu açık kalan Bülent Ersoy'un 'Son program kovulduk' dediği duyulmuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?