Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müjdemizi İsteriz! Küçük Penisle Mükemmel Bir Cinsel Hayata Sahip Olmak Mümkün!

-

Küçük penis dünya nüfusunun yalnızca %0.6'sında görülse de sayısız şakaya ve hakarete konu olmuştur...

Peki beklenen an geldiğinde mikro penisli erkekler ne yapacak?

Yani senaryo şu: Haftalardır birliktesiniz ve ne olacağını hepimiz biliyoruz.

Ayrıca küçük bir penisiniz var. Peki şimdi ne olacak?

Aslında küçük penisli erkeklerin kendilerini yetersiz hissetmelerine hiç gerek yok.

Hatta aşırı başarılı ya da aşırı zengin olmak için çabalamalarına da gerek yok. Seksten kaçmalarına ise hiç gerek yok. 😎

Seks terapisti Elizabeth McGrath önemli olan boyu değil işlevi sözünü onaylıyor.

Alnından öpmek istediğimiz pek muhterem cinsel terapist Elizabeth McGrath iyi seks üzerine kurulmuş standartların çoğu insanı yetersiz hissettirip, mutsuz ettiğini açıklıyor. Söylediğine göre; bu standartların sınırları o kadar dar ki, küçük bir penis yüzünden kendini o "iyi seks" sınırlarının dışında hissetmek çoğu insana acı verebiliyor.

Kaynak: http://www.theladbible.com/more/inspirat...

Peki iyi seksin ya da partnerinizi mutlu etmenin tek yolu büyük bir penis mi?

Tabii ki hayır!

Cinsel terapist Elizabeth McGrath'e göre küçük penisli erkekler odak noktalarını değiştirmeliler.

Elizabeth McGrath cinsel ilişkinin yalnızca penisin içeri girmesiyle gerçekleşmediğini ve farklı yöntemlerin denenmesi gerektiğini söylüyor. Yani her şey vajinal orgazm değil. Ya da vajinal orgazm her şey değil. Yatak odasına renk getirmek farklı şeyler denemek gerek. Gerçi bu yalnızca küçük penis sahipleri için değil herkes için geçerli. Seks uzmanımız da yeni ve farklı şeyler denemeyi tavsiye ediyor. 

Vajinal orgazma odaklanmayıp sürtünme yöntemidir, seks oyuncaklarıdır, çeşitli fantezilerdir kullanıyoruz ve partnerimizi hazzın doruklarına çıkarıyoruz.

Kısacası özgüvenimiz tam yatak odamız renkli. Önemli olan boyu değil işlevi. Bir de süresi.

Hatta devede de boy var, eşek önde gidiyor...

Bu şakayı da sona sakladık...

😂😂😂

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bunedirya

Bilim de böyle yanlış yaklaşırsa çözülmez tabii olay. Sorun küçük penisli olmak değil, seninkinden büyük penisli erkeklerin olması.

onder-tanin

Yorumlardan görüldüğü üzere aklının seyinden çok daha küçük olduğunu ispatlayan insanlıktan nasibini alamamış bir çok insansı varlıklar var.. Aklınız büyük olsun aklınız..

bekir-demir4

verdiğin doyuracak vurduğun öldürecek ogader...

uraz-sekmen

Şimdi şu duruma tarafsız yaklaşıyorum kimse üstüne alınmasın... Boy boyut kesinlikle türkiye de önemli değildir Her şey den önce seksin dogystyle olmadığını anlamamız gerekmektedir... Bide minik bir şifreli ipucu size, tünel uzadığın da mı parçalanır genişlediğinde mi :)

zerk-i-ziyan

Ya bırakın bunları yakışıklıysan olay bitmiştir kısa uzun farketmiyo mesela benim ortalamanın üstünde de noluyo sonuçta alnımda penisimin boyu yazmıyo kimse yakışıklı birisi varken gelip de benle birlikte olmaz o yüzden bırakın bu safsataları

Görüş Bildir