Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müftülük Her Şeyi Bilir!

-

Bu Nasıl Bir Uygulama?

Bu Nasıl Bir Uygulama?

Ataşehir Kaymakamlığı, Sağlık Müdürlüğü'nü ilgilendiren konuyu müftülüğe havale etti! ÖZEL GERÇEK GÜNDEM - HABER MERKEZİ / İstanbul'un Ataşehir İlçesi Kaymakamlığı, Sağlık Müdürlüğü'nün ilgi alanı içine giren bir konuyu Ataşehir Müftülüğü 'ne havale etti ve soruna müftülüğün çözüm bulmasını istedi.

Ataşehir'in Esatpaşa Mahallesi'nde ikamet eden Musa Kocaman adlı yurttaş, evlerinin yanı başında kurulan Kurban Kesim Alanı'nın çevreye pis koku yaydığını belirterek, sorunu kaymakamlığa taşıdı. Ataşehir Kaymakamlığı'na sorunun çözülmesi için müracaat eden Musa Kocaman, dilekçesinde "Bölgede hem pis koku yayılıyor, hem de kurban kesimi yapılınca çocuklar korkuyor" dedi.

Dilekçesini Ataşehir Kaymakamlığı'na veren Kocaman, çözüm beklerken şaşkınlığa uğradı. Çünkü; kaymakamlık Kocaman'ın dilekçesini Ataşehir Müftülüğü'ne havale etti. www.gercekgundem.com 'a yaşananları anlatan Kocaman şöyle konuştu:

"Ben kaymakamlıktan çözüm beklerken, onlar dilekçemi müftülüğe havale ettiler. Görevli memura (Galiba bir yanlışlık oldu, bu konunun müftülükle ne ilgisi var) diye sordum. Dilekçemin sağlık müdürlüğüne havale edilmesini istedim. Görevli memur, konuya müftülüğün bakacağını söyledi. Bunun üzerine binadan ayrıldım."

Musa Kocaman, kaymakamlığın tavrına anlam veremediğini belirtirken, müftülüğe havale edilen dilekçesini de Gerçek Gündem 'le paylaştı.

İŞTE O DİLEKÇE

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulgündemmemur
Görüş Bildir