Muazzam Bir 550.000 Dolarlık Oyun Koleksiyonu

-

Muazzam Bir 550.000 Dolarlık Oyun Koleksiyonu

Muazzam Bir 550.000 Dolarlık Oyun Koleksiyonu

eBay'de gözüken koleksiyon büyülüyor

Geçen sene 1.2 milyon dolarlık koleksiyonu hatırlıyorsunuzdur; o koleksiyon 1.32 milyon dolara alıcı bulsa da (henüz ödenmemiş parası gerçi) bu koleksiyon da en az onun kadar güçlü duruyor.

eBay'de boy gösteren koleksiyon 30 yıllık bir emeği taşıyor. Koleksiyon sahibi artık koleksiyona yer ayıramadığını, sahip olduğu oyunların yarısını bile oynamak istese üç kat daha uzun yaşaması gerektiğini belirtiyor. Haksız da değil.

550.000 dolar fiyat biçtiği bu koleksiyon muazzam. 6850 oyun (ki 6780 tanesi kutulu), 330 konsol (307'si kutulu), 220 farklı controller ve 185 tane de oyun aksesuarına sahip. Koleksiyonun bir araya getirilmesi, listelenmesi ve fotoğraflanması bile günde 8 saatten 2 ay sürmüş, o derece! Koleksiyonu parça parça almak isteyenler ise amacına ulaşamayacak çünkü koleksiyon sahibi tek seferde hepsini satmayı düşünüyor ve teklifte bulunulmasını dahi istemiyor... Koleksiyona ait fotoğraflar için şu , oyun listesi için şu , ilan için de şu adresleri kullanabilirsiniz.

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Koreoyun
Görüş Bildir