MTV'nin Yeni Dizisi: Underemployed

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Mtv'nin Yeni Dizisi Underemployed

Mtv'nin Yeni Dizisi Underemployed

Genç izleyicilerin kendi yaşamlarından da kesitler bulacağı MTV’nin en yeni dizilerinden “ Underemployed ” bu aydan itibaren Türkiye’de de izlenmeye başlayacak. “Dirty Sexy Money, “Six Feet Under” gibi dizilerle Emmy adayı olmuş Craight Wright’ın yapımcılığını üstlendiği MTV’nin yeni komedi dizisi büyük hedeflere, romantik hayallere ve tüm dünyaya hükmetme umuduna sahip beş arkadaşı yetişkinliğe geçiş yolculuklarında takip ediyor. Dizinin ilk bölümü 30 Ocak çarşamba günü Digitürk 107′inci kanaldan Türkiye saatiyle saat 20:30′da, devam bölümleri de yine her çarşamba aynı saatte MTV Türkiye’de yayınlanacak.

Dizi, kahramanların üniversiteden mezun olduktan bir yıl sonra, gerçek dünyayla tanıştıkları andan başlıyor. Yirmili yaşlarındaki gençlerin çok iyi bildiği geleceği olmayan işler, berbat patronlar ve aşk hayatındaki hatalar gibi önemli hayat değişikliklerini yaşarken grup çoğu zaman komik bir şekilde iyimserliklerini korumaya çalışıyor. Eski arkadaşların oluşturduğu bu grup yeni buldukları yetişkin hayatlarındaki tüm iniş ve çıkışları tecrübe ederken yeni bir aile haline geliyor ve hiçbirinin yetersiz işi olmadığını yani ‘underemployed’ olmadıklarını kanıtlarlar.

Dizinin kahramanları da gençlerin kendilerini bulabilecekleri kadar gerçekçi sorunlara sahip ancak oldukça ilginç karakterler. Sophia bir Donut Girl’de servis yaparak yazar olma hayaline tutunmaya çalışırken Daphne bir reklam ajansında maaşsız ve önemsiz bir stajyer olarak sürünmeye devam eder. Raviva ünlü bir şarkıcı olmak üzere Los Angeles’a gidip Lou ile olan ilişkisini sona erdirmiş, Lou’yu da çevreyi koruma macerasıyla baş başa bırakmıştı ancak Raviva dokuz aylık hamile olarak Lou’nun kapısında belirdiğinde tüm bunlar değişir. Bu arada Miles dünyaca ünlü bir model, ünlü bir reklam kampanyasını yüzü olmaya heveslenmektedir ama bunun yerine kendini iç çamaşırlarıyla mojito ve mini taco servisi yaparken bulur.

Dizide Michelle Ang, Sophia; Sarah Habel, Daphne; Jared Kusnitz, Lou; Inbar Lavi, Raviva ve Diego Boneta ise Miles rolünü üstleniyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Diegoaşkdizihamile
Görüş Bildir