MSN Konuşma Kayıtları Aileyi Dağıttı

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

MSN Konuşma Kayıtları Aileyi Dağıttı

MSN Konuşma Kayıtları Aileyi Dağıttı

İZMİRLİ öğretmen İsmail Engin E. kendisini MSN’den görüştüğü başka erkeklerle aldattığını iddia ettiği 2 çocuğunun annesi meslektaşı Gülen E.’ye boşanma davası açıp, 75 bin lira manevi tazminat talep etti.

Üniversitede okuyan oğlu Fuat E. de annesinden ayda 1000 lira nafaka istedi. Gülen E. ise eşine karşı boşanma davası açıp, 40 bin lira maddi ve manevi tazminat ile kızları S.E. için aylık 750 lira nafaka talep etti.

47 yaşındaki öğretmen İsmail Engin E. (47), 22 yıllık eşi ve meslektaşı, iki çocuğunun annesi 42 yaşındaki Gülen E.’nin, internet üzerinden MSN’den görüştüğü erkeklerle kendisini aldattığını öne sürerek boşanma davası açtı. Eşinin MSN görüşme kayıtlarını da delil olarak sunan İsmail Engin E., artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını belirterek, 75 bin lira da manevi tazminat istedi.

Eşinin hayal dünyasında yaşadığını öne sürüp, iddiaları reddeden, mahkemeye MSN kayıtlarının sunulmasının da suç olduğunu savunan Gülen E. de boşanmak için karşı dava açtı. Öğretmen Gülen E., avukatı Serap Demir aracılığıyla açtığı davada 15 bini maddi, 25 bini manevi olmak üzere toplam 40 bin lira tazminat ile kızları 15 yaşındaki S.E. için de aylık 750 lira nafaka istedi.

"GÖRÜŞTÜĞÜM LİSE ARKADAŞIM"

Gülen E., boşanma dilekçesinde, eşinin evlilikleri boyunca sorumluluklarını yerine getirmediğini, onur kırıcı cinsel istekleri ve saplantıları olduğundu iddia etti. Gülen E. ayrıca, "Liseden arkadaşım olan ve uzun yıllardır görüştüğüm arkadaşımla yaptığım MSN yazışmalarını mahkemeye delil olarak sunması hem suç, hem de inandırıcı değil. Kendisi ortak aldığımız 600 bin liralık evde oturuyor ben ise şu anda kızım ile birlikte kirada oturuyorum. Evlilik birliğini yıkan taraf asıl kendisidir" dedi.

Eşinin dile getirdiği, onur kırıcı cinsel istek ve saplantısı olduğu iddialarını reddeden öğretmen İsmail Engin E. ise verdiği cevap dilekçesinde, "Böyle yaşamak istemiyorum. Benim hayatım karardı. Birlikte yaşamamız artık imkansız. 75 bin lira da manevi tazminat istiyorum" dedi.

OĞLU DA DAVA AÇTI

Boşanma davası sürerken, bu kez de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, Yakın Doğu Üniversitesi’nde okuyan 21 yaşındaki oğlu Fuat E. aylık 1000 TL nafaka talebiyle annesine dava açtı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

EvlilikÖğretmen
Görüş Bildir