Montajlarla Bu Kadroyu Kimse Kirletemez

26PAYLAŞIM

Montajlarla Bu Kadroyu Kimse Kirletemez

Montajlarla Bu Kadroyu Kimse Kirletemez

Adalet Bakanı Bozdağ, "Uydurma kasetlerle montajlarla iftiralarla bu kadroyu kimse kirletemez" dedi.

YOZGAT

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde partisinin Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışında yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarını kimsenin kirletemeyeceğini belirterek, şöyle konuştu:

"Uydurma kasetlerle montajlarla iftiralarla bu kadroyu kimse kirletemez. Sayın Başbakanımızı hiç kimse kirletemez, bakın Tayyip Bey siyasi hayatı milletin önünde olan bir insandır. Belediye başkanlığından bu yana konuşmaları yaptıkları ettikleri kayıt altındadır. Dost düşman onu yakından her daim takip etti. Eğer bir eksiklik bir yanlışlık bir şey bulmuş olsalardı emin olun şiirden mahkum etmezlerdi. Başka yollar denerlerdi, başbakanlığına başka imkanlara sahip olmasına asla izin vermezlerdi, ortaya korlardı. Koyamadılar başaramadılar. Neden? Çünkü yok. Fakat şimdi montajlarla ve bir takım ürettikleri iftiralarla milletin gözünü boyama içerisindeler. Boşuna uğraşıyorlar temiz olanları iftiralar kirletemez. Asla kirletemez."

Bugünün ayrıca 28 Şubat'ın da yıl dönümü olduğunu hatırlatan Bozdağ, "28 Şubat tarihimizdeki kara bir lekedir. O kara lekeyi de bu kadrolar temizledi. 28 Şubatın eserlerini ürettiklerini yanlış anlamda ürettiği ne varsa hepsini ortadan biz kaldırdık. Şimdi 28 Şubat yargıda hesabını veriyor, 12 Eylül darbesi yargıda hesabını veriyor, 28 Şubat'ın koyduğu yasakların tamamını kaldırdık. Kuran kurslarına yaş sınırı yasağını kaldırdık, başörtüsü yasağını kaldırdık, kesintisiz eğitimi kesintili hale getirdik, orta öğretim kurumlarına seçmeli Kuran ve peygamberimizin hayatı derslerimizi koyduk ve 28 Şubatın bu millete yaptığı ne kadar haksızlık ve kötülük varsa onları ortadan kaldıran tarihi adımları hep beraber attık" diye konuştu.

"Bundan sonra herkes şunu görmeli bilmeli: Türkiye de artık yöneticiler sandıkta değişir" diyen Bozdağ, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Sandığın dışında belediye başkanları değişmez, sandığın dışında hükümetler değişmez. Kimin hükümet olacağına kimin muhalefet olacağına Sarıkayalı karar verir, Türk milleti karar verir. Onun dışında yabancılar veya onlara taşeronluk yapanlar bunun kararını veremezler. Vermek isteyenler en büyük dersi yine milletten alacaklardır."

Muhabir: Özcan Güney

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir