Monochroma, 28 Mayıs'ta Satışa Sunuluyor

Gamer-

Monochroma, 28 Mayıs'ta Satışa Sunuluyor!

Monochroma, 28 Mayıs'ta Satışa Sunuluyor!

İstanbul'da bulunan Nowhere Studios tarafından üretilen ilk PC oyunu Monochroma, bu tarihte geliyor!

İstanbul'da bulunan Nowhere Studios tarafından üretilen ilk PC oyunu Monochroma 'nın yapım süreci sona erdi. Oyunculardan Kickstarter üzerinden aldığı destek ve üç senelik geliştirme döneminin ardından oyun itibariyle Playstore ve Steam üzerinden satın alınılabilir ve oynanabilir durumda.

Distopik bir dünyada kardeşini güvenli bir yere götürmek isteyen bir karakter etrafında gelişen MonoChroma hikayesi, oyuncuların karşısına çeşitli bulmacalar ve engellerle çıkıyor. Bulmaca platform türünün temsilcisi olarak piyasaya çıkacak oyun, atmosferi, müzikleri ve hikayesiyle ön planda.

Etkileyici ve dokunaklı bir atmosfer içinde geçen Monochroma'nın tüm müzikleri alternatif müzik camiasının önemli isimlerinden Gevende grubu tarafından yapıldı. Endüstriyel dünya içinde var olmaya çalışan bir çocuğun hikayesini tamamlar şekilde ilerleyen oyunun müzikleri, oyuncuları Monochroma dünyasının içine çekiyor.

Ayrıca Monochroma, PlayStore üzerinden yaptığı her satıştan 5 TL'yi Umut Çocukları Vakfı 'na bağışlama kararı aldı. Oyuncuların Monochroma oynarken oyundaki kardeşine yardım ettiklerini ve oyunun geliştiricileri olarak bunu gerçek hayata da yansıtmak istediklerini belirten oyunun yapımcısı Burak Tezateşer, bu kampanya ile oyun üzerinden sosyal bir fayda sağlamak istediklerinin altını çizdi.

Basın bülteninden derlenmiştir

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulSteammüzikoyun
Görüş Bildir