Mobilya Fikirleri

-

Mobilya Fikirleri

Mobilya Fikirleri

Bir dekorasyona başlarken ya da mevcut dekorasyonda değişiklik yapmak istediğinizde uyumlu mobilya fikirleri araştırmak ve hayal edebilmek gereklidir. Mobilyaların, eşyaların, halı, perde ve aksesuarların uyum ve ahenk içinde olması ise biraz pratik ve araştırma gerekmektedir. Bir koltuk ile sehpanın uyumu örneğinden yola çıkarak tüm dekorasyonunuz için bir temel oluşturabilirsiniz.

Mobilya fikirleri oluştururken örneğin koltuğunuzun renginde cam bir objeyi sehpanızın ya da masanızın üzerinde kullanabileceğinizi ve bunun nasıl bir sonuç ortaya çıkaracağını biraz hayal etmeniz gerekmektedir. Duvar kağıdınızla bir uyum yaratmak için desenlerin içindeki bir rengi yastıklarınız da da kullanabilirsiniz.

Mobilyalar ile uyum yaratmak için duvar tablolarını kullanabilir, yastık deseninizle aynı desen ve renkte objeleri kullanabilirsiniz. Duvar kağıdınızda altın tonlarında detaylar mevcutsa yine altın tonlarında bir duvar apliği ve sehpa kullanarak uyumu yakalayabilirsiniz. Koltuk ve tablo, duvar rengi ve yastık, perde ve halı, aplik ve sehpa arasındaki uyum ile dekorasyonunuzda da bu ahengi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Mobilya fikirleri için çok sayıda örnek incelemeniz ve sizin için en kolay uygulamayı seçmenizi öneririz. Farklı tarzlarda ve özgün tasarımları uygulamak daha zor olsa da yaratacağı farklılık derecesi ve oluşturacağı uyum o derece fazla olacaktır. imlemeler atık malzemelerden yapılan ev dekorayonu tasarımları,

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Altın
Görüş Bildir