Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mobil Film Festivali'ne Davetlisiniz!

Anasayfa > Iq > Teknoloji Sinema Sanat

Yedirenk Sanat Vakfı, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Video İstasyon işbirliğiyle düzenlenen Mobil Film Festivali'ne davetlisiniz!

Hayatımızın her noktasına entegre ettiğimiz mobil cihazlar ile bu sefer yönetmen koltuğuna geçmeye davetlisiniz. Ünlü markaların ve yönetmenlerin akıllı telefonlarla film çekme dönemi Mobil Film Festivali ile büyümeye devam ediyor. Mobil Film Festivali devasa ekipmanlar olmadan amatör ruhunu ve keşfetme heyecanını ortaya çıkarmak isteyenler için güzel bir fırsat. 

Proje, yaşantımızda neredeyse her gün tanık olduğumuz çeşitli olumsuzluklara dikkat çekmek ya da bizi hoşnut eden güzellikleri göstererek yapıcı bir etkide bulunmayı ve bunları herkesin görmesini sağlayarak bir duyarlılık oluşturmayı amaçlıyor. Yarışmaya katılmak için cep telefonu veya tabletle çekilen filmi #YedirenkSanat etiketi ile 15 Aralık – 15 Şubat tarihleri arasında Youtube’a yükleyip, linkini info@mobilfilmfestivali.com adresine göndermek gerekiyor.

Yarışma ile ilgili daha fazla bilgi için mobilfilmfestivali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğrafçı Chase Jervis’in de dediği gibi, “En iyi kamera her zaman yanında olan kameradır.”

Kaynak: http://www.mobilfilmfestivali.com/
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?