Mısır Halkı İçin 'Uzaylılar'dan Yardım İstiyorlar

 > -

Mısır Halkı İçin 'Uzaylılar'dan Yardım İstiyorlar

Mısır Halkı İçin 'Uzaylılar'dan Yardım İstiyorlar

Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşim Arap Emirlikleri'nden umudunu kesen bir grup Mısır için artık 'Uzay'dan ve Uzaylılar'dan yardım talep ediyor...

'Dil, din, ırk, cinsiyet gözetmeksizin İNSANLIĞIN barış ve huzur içerisinde yaşayabilmesi için birlik olma zamanı!' sloganıyla yola çıkan bir grup genç Mısır'da yaşanan katliama dünya basının ve Batı'nın sessiz kalmasını ilginç bir yolla protesto ediyor.

Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşim Arap Emirlikleri gibi katliama sessiz kalan ülkelerden umudunu kesen topluluk sesini 'uzaya' duyurmaya çalışıyor. Grup açıktıları internet siteden mesaj yayınlayarak 'Uzaylılar'dan yardım istiyor.

Projeye destek vermek isteyen kullanıcılar R4BIA.us adlı internet sitesine girerek 'Uzaylılara' göndermek istediği mesajı paylaşabiliyor.

'SIRA DIŞI BİR ÜMİDE BEL BAĞLADIYSAK ŞUÇ KİMİN?

Paylaşılan mesajlar hem Mısır'da darbe karşıtı göstericilere destek olup seslerini herkese duyurmuş hem de sessiz kalan dünyaya R4BIA konseptiyle ortak bir tepki göstermiş oluyor.

R4BİA.US HAKKINDA

r4bia.us özellikle gelen şehit haberleriyle uykusuz ve gözyaşları içinde kalan bir grup gencin yaşanan antidemokratik harekete, bunun ötesinde yaşanan katliama tepki olarak ortaya çıkardıkları bir sosyal sorumluluk projesidir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriAvrupa BirliğiBirleşmiş MilletlerDarbeMısırŞehitUzay
Görüş Bildir