Minik Dostunun Tedavi Masraflarını Ödemek İçin Oyuncaklarını Satışa Çıkaran Koca Yürekli Çocuk

892PAYLAŞIM

Bir köpek ile bir çocuk arasında geçen birçok arkadaşlık hikayesi duymuş ya da şahit olmuşsunuzdur fakat 10 yaşındaki Connor ile 4 yaşındaki Doberman cinsi Copper arasındaki ilişki hayranlık uyandıracak şekilde. Köpeğinin tedavi masraflarını karşılayabilmek için çok sevdiği oyuncaklarını satışa çıkaran Connor ile en büyük dostunun hikayesini BoredPanda'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/sick-service-...

Sertifikalı rehber ve duygusal destek köpeği olan 4 yaşındaki Doberman cinsi Copper ve onun en yakın arkadaşı olan 10 yaşındaki Fairportlu Connor'un arasında dillere destan bir arkadaşlık bağı bulunmakta.

2016 yılında Connor'a TSSB, anksiyete, DEHB ve kronik baş ağrısı bozukluğu tanısı konuldu. Connor kontrolsüz anksiyete sonucu gece nöbetleri geçiriyordu.

Copper isimli köpek, nöbetleri kontrol etmede yardımcı olma rolünü üstlenmişti. Çünkü Connor'ın annesi Jennifer Jayne'yi uyaran ilk kişi oydu.

Aralık 2017'de ise Copper, yürümekte zorlanmaya başladı.

Veterinerler omurgayı ve diskleri etkileyen Wobbler hastalığı teşhisini koydular. Tedavi süreci ve testler inanılmaz bir şekilde maliyetliydi. Copper'ın en büyük dostu olan koca yürekli çocuk Connor, bu sürece yardımcı olmak adına oyuncuklarını satmaya karar verdi.

Jennifer bu konuda: ''Oyun odasındaki bütün oyuncaklarını topladı. Çünkü istediği buydu.'' dedi.

''Copper'ın, bütün oyuncaklardan daha önemli olduğunu söyledi.''

Copper şu anda hareket kabiliyetini geliştirmek adına lazer tedavisi görüyor.

Ailesi onun için en iyisini umuyor.

Dayan güzel çocuk!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erci-e

Umarım iyileşir! Dost kaybetmenin acısı dayanılmazdır!

selimkazak

sevgi başka şey ...

coldhearted

"Bir köpeğin dostluğu, bir dostun köpekliğinden iyidir" demişler, ne de güzel demişler. İmkanım olsa da oyuncaklarını, üzerinde stand kurduğun araziyle beraber satın alabilsem. Umarım arkadaşın en kısa zamanda sağlığına kavuşur genç.

Görüş Bildir