Milyonlarca Oyuncuyu Şoke Eden Rekor

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Milyonlarca Oyuncuyu Şoke Eden Rekor

Milyonlarca Oyuncuyu Şoke Eden Rekor

Oyun, satışa çıkarılmasından sadece bir ay sonra, profesyonel bir oyuncu tarafından en zor modunda bitirildi.

Toronto'lu Kripparrian, oyunun en zorlu düşmanı Diablo ile savaşının görüntülerini Youtube'a yükledi. Kripparrian, işi daha da zorlaştırmak adına, oyunun hatalara yer vermeyen "hard core" seçeneğini tercih etti.

Oyuncunun başarısı, oyunu geliştiren Blizzard firması tarafından onaylandı. Çok popüler olan Diablo III'ün oyuncuları, Sanctuary evrenini şeytani ruhların saldırısından kurtarmak için kahraman rolüne bürünüyorlar.

Kripparrian işi daha da zorlaştırarak oyunu "Inferno" modunda oynamayı seçti. Inferno modu, oyun içindeki düşmanları oldukça güçlü kılıyor. Ayrıca, "hard core" bir karakter seçti.

Hard core karakterlerin oyun esnasında bir kere ölmesi, oyunun bittiği anlamına geliyor. Kripparrian, oyunda Krippi isimli oyuncudan yardım aldı. Oyunun en zorlu karakteri Diablo'ya karşı olan savaş 25 dakika sürdü ve Kripparrian oyunu bitirdikten sonra çok sevinçliydi.

Oyuncu, Diablo'yu oyunun en son ek paketi çıkmadan önce yendi. Son çıkan paket canavarların öldürülmesini daha kolay hale getirdi.

Haberin Tamamı İçin:

Diablo III’te İmkansızı Başardı!

Diablo III’te İmkansızı Başardı!

Inferno’yu Hardcore Mod’da ilk bitiren oyunun yapımcılarını da şaşkınlığa uğrattı! Blizzard’in dünyaca ünlü oyununun son sürümü Diablo III yaklaşık 1 ay önce raflardaki yerini aldı. Satış ve oynanma rekorları kıran Diablo 3 şimdi de yeni bir rekorlar gündeme oturdu.

Kanada'dan Kripparrian isimli oyuncu, oyunu "Inferno" seviyesinde ve hardcore modunda bitiren ilk oyuncu unvanını kazandı.

Özellikle zorluğu ile adeta yıpratıcı olan Inferno seviyesini, Kripparrian'ın oyunun piyasaya sürülmesinden neredeyse 1 ay sonra bitirmiş olması bir dünya rekoru sayıldı.

Kripparian oyunu, düşmanlara ekstra güç katan Inferno seviyesinde oynamakla kalmayıp bir de karakterin ölmesi üzerine tamamen kaybedildiği Hardcore modunu tercih etmiş olması bütün dikkatleri üzerine çekti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BlizzardSavaşTercihYoutubeoyun
Görüş Bildir