Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Milli Maç Krizi Çözülebildi

Anasayfa > Gündem

Hangi kanalda yayınlanacağı bir türlü açıklığa kavuşmayan Hollanda Türkiye maçında kriz, maça bir gün kala teminat verilince çözüldü.

Milli Maç yayınları konusunda basına yansıyan haberler ve bunun yaratmış olduğu gündeme istinaden açıklama yapma gereği duyan Saran Holding şu yazılı açıklama ile gelinen son noktayı aktardı:

“Kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz ki; UEFA tarafından Milli Maç yayınları konusunda yetkilendirilmiş tek kuruluş olarak, konuyla ilgili UEFA’nın ilgili birimleri ile gerekli temaslar tarafımızdan kurulmuş olup, Hollanda – Türkiye ve Lüksemburg – Türkiye maçlarının yayını ile ilgili çıkabilecek herhangi bir sorunu engellemek adına gerekli bütün teminatlar kuruluşumuz tarafından UEFA’ya verilmiştir.

Bu haftaki milli maç yayınlarının hemen sonrasında ise, resmi yayıncı kuruluş ile masaya oturarak, ülke spor gündeminde önemli bir yer kaplayan bu konuyla ilgili, ortak ve kalıcı bir çözüm üretebileceğimizi ümit ediyoruz.” 

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?