Millenicom Doping ile Fiber İnternet Sunmaya Başladı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Millenicom Doping ile Fiber İnternet Sunmaya Başladı

Millenicom’un bireysel ürünler markası Doping fiber internet hizmeti sunmaya başladı. Turkcell SuperOnline, TurkNet ve Türk Telekom ile birlikte Doping de fiber servis sağlayıcısı olarak, kullanıcıların bu konuda daha geniş yelpazede tercih yapmasını sağlıyor. Ayrıca servis sağlayıcılarının çokluğu rekabeti, rekabet ise cazip fiyat ve kalite getirecektir.

100 Mbps’ye kadar değişen hızlarda sunulan fiber internet ile aboneler, internette filmleri ya da paylaşılan videoları kesintisiz izleyebilecek, e- eğitim, görüntülü konuşma gibi yüksek hız gerektiren uygulamaları rahatça kullanabilecekler. 100 Mbps’lik internet erişimi ile bir müzik dosyasını 1 saniyeden kısa bir sürede, yüksek çözünürlüklü bir filmi sadece 1 dakikada, 1 GB boyutundaki bir dosyayı bir buçuk dakikada indirmek mümkün oluyor.

Millenicom Türkiye Bireysel Satış ve Pazarlama Direktörü Meltem Cebeci, Doping Fiber İnternet hizmetini şöyle anlatıyor: “Son yıllarda internet kullanımında artan video izleme alışkanlığı ile hem hız gereksiniminde hem de sınırsız tarifelere olan eğilimde belirgin bir artış gözlemlendi. Türkiye’nin ilk 16 Mbps hızındaki ADSL2+ hizmetini tüketicilerle buluşturan operatör olarak abonelerimize 100 Mbps’ye kadar değişen hızlarda fiber internet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sınırsız Doping Fiber İnternet aboneliklerini 24 ay indirimli çok avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.”

Kampanya kapsamında dört ayrı hızla sunulan Doping Fiber İnternet kampanyalarında; 20 Mbps’e kadar Sınırsız Fiber İnternet’in tanıtım fiyatı 24 ay boyunca 44,99 TL. Kullanıcılar, Doping Fiber İnternetin yanında isterlerse aylık 15,99 TL ‘ye telefon hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Üstelik bağlantı ücreti yok.

Millenicom’un sunduğu diğer tarifeler ise şu şekilde: 35 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet ayda 60,99 TL, 50 Mbps’e kadar sınırsız internet ayda 79,99 TL, 100 Mbps’e kadar sınırsız fiber internet 99,99 TL. 24 ay indirimli olarak sunulan bu paketlerle hız severler internetin keyfini doyasıya yaşayacak.

Stuff

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

TercihTürk TelekomTurkcellmüzik
Görüş Bildir