Migren Tarih Oldu!

-
4 dakikada okuyabilirsiniz

Migren Tarih Oldu!

Migren Tarih Oldu!

Ender Saraç, Doktorum programına katılarak elektro manyetik radyasyonun zararlarından ve sağlığımıza olan zararlarından bahsetmişti. Bunun için Japon icadı bir kolye’yi kullandığını ve faydasını gördüğünü belirtmişti.

Çok kısa bir zaman sonra İngiltere’den de ses geldi! Japon icadı Jinsei bilimsel olarakta kabul edildi.

Her insanın 10/1 'inde görünen migren, kadınların 4/1 'inde en sık rastlanan ve tedavisi olmayan bir rahatsızlık olarak belirlenmişti. Alman Bilim adamları 2005 yılında 4 yıl boyunca süren araştırmalar yaptı. Birinci kromozomda bulunan sinir hücrelerinin yanlış sinyaller göndermesi sonucu Migren’in oluştuğunu saptadı. Alman bilim adamlarına göre bu bozukluk genetik bir yapıdan geliyordu.

Tüm dünya bu bilim adamlarının tedaviye yönelik ilaç çıkaracağını beklerken, Japon bilim adamları bu sinyalleri düzeltecek bir ilaç yapılamayacağını ve yapılsa dahi bu sinyalleri elektromanyetik radyasyon dalgalarının ( cep telefonu , bilgisayarlar, uydu alıcıları, modemler, baz istasyonları, elektrikli tüm ev aletlerinin) yol açtığını ve bu yüzden başarılı olunamayacağını ileri sürmüştü.

JAPON BİLİM ADAMLARI HAKLI ÇIKTI!

Japonya’da geliştirilen bir buluş ile elektromanyetik sinyalleri engelleyen bir ürün icat edildi. Bilim dünyasında kabul gören bu teknoloji Migren’i yok etmeyi başardı ve yüz binlerce kişiyi bu hastalıktan kurtardı. Türkiye’de Jinsei Life Power adı altında satılan bu Japon icadı iki yıldır Türkiye pazarında ve her gün kitlesi gittikçe artıyor .

Yıllardır Migren rahatsızlığı çeken Jinsei için Yaşar Göçeroğlu : “55 yıldır çektiğim migrenden kurtardınız. Almanya’da tedavi terapileri uygulandı. Tımarhaneye bile yatırdılar ama çözüm olmadı. Avamigran ve tegredol adı verilen test ilaçlarını kullanmama karar verildi. Bu ilaçları 1974 yılından beri kullanıyordum ve Ramazan’da oruç tutmam mümkün bile değildi. Şuanda hem oruç tutabiliyorum hemde o ilaçları kullanmıyorum“ diyor.

Engin Aslan : “Eşim hamile olduğu için ilaç kullanmakta çok zorlanıyorduk. Haftada en az 2 kez ağır migren krizleri geçiriyordu. Kolyeyi takmaya başlayalı şuanda 1 ayı geçiyor bize 3 migren ağrısından sonra ağrıların azalacağı söylenmişti fakat az bile söylenmiş taktıktan sonra 1 kere bile migren krizi hissetmedim eşim. Mükemmel bir ürün gerçekten emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Makbule Yalçın “alalı 3 gün oldu kızımda migren vardı hiç başı ağrımadı sabahları çok dinç kalkıyor eğer böyle giderse verdiğim para bin kat helal olsun”

Engin Soydan : “haftada 1-2 kez migren başağrısı yaşıyordum...ayda bire kadar düştü...şaşılacak birşey...”

Yusuf Çetintaş “Eşim yıllardır migren rahatsızlıgı cekiyordu eşim ve ben hayatımız bir kabus olmuştu masaya oturup birlikte yemek bile yiyemiyorduk her gün uyuyordu bir avuç agrı kesici iciyordu. yere yıgılıp kalıyordu. Jinsei kolyeyi 2 aya yakın kullanıyor Allah hepinizden razı olsun o kabuslu günler bitti sanki yeniden dogduk gibiyiz evin huzuru geldi sırt agrıları da gecti bende gecenlerde alka grupa gittim her kese tavsiye ettigim icin arkadaşada aldım inşallah arkadaşımda bana ve size dua ederler jinseye ve emegi gecen her kese teşekkür ederim.”

Aysu Aslanova “Ben Jinsei kolyeyi dayanilmaz migren agrilarim icin en son care olarak aldim ve simdilik inanilmaz etkisini gordum! yaklasik 1 aydir kullaniyorum ve hic migren atagim olmadi. Migreni olanlar denesin bence.Normalde migrenli bir kisinin kapali yerlerde alis-veris merkezlerinde filan uzun sure agrisiz kalmasi zordur.Kolyeden sonra sorunum olmadi diyebilirim.”

Erkan Tiyesti : “bu kolyeyi kullanmaya başladığımda arkadaşlarım ve akrabalarım dalga geçtiler olurmu hiçöyle şey ama bence oldu.migren ataklarım azaldı. takmadığım zamanlarda yokluğunu çok hissediyorum.”

Bu şekilde yüzlerce yoruma rastlayabiliyorsunuz. Gerçekten şaşırtıcı! İşin garip tarafı ise bir çok yorumda telefon numaraları bırakılmış durumda!

NEDİR BU JİNSEİ LİFE POWER?

Türkiye’de ilk ve tek radyo frekans dalgalarını kırdığına dair bilimsel belge içeren tek ürün. 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yaptığı bilimsel araştırmanın ilk nicel gözlem hipotezini basına açan Jinsei, Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan inceleme de vücuda bir auro kalkanı ( Vücuttan yayılan ışınsal bir enerji alanı) oluşturduğu ispatlandı.

Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalarda var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Songül Karlı, Ender Saraç, Gökçe Özyol, Emre Belezoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Hakan Şükür, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan, şeklinde liste uzayıp gidiyor. Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları.

FOX TV Ana haber bültenine göre Ajda Pekkan : "Bana bu kolyeyi Ender Saraç tavsiye etti. Ona müteşekkirim. Vücudumdaki değişikliği anında hissettim. Çok daha zinde çok daha formdayım" diyor.

Jinsei'nin resmi web sayfasında kullananların telefon numaralarını bıraktığını da görebiliyorsunuz .

Jinsei **'nin başarılı sonuçlar aldığı hastalıklar sırasıyla;

• Migren

• Panik Atak

• Anksiyete

Denge Sorunu

Alzaymır

• Yorgunluk ve Halsizlik

• Stres

• Uykusuzluk

• Kemik ve Eklem Ağrıları

• Baş-Bel-Boyun-Omuz Ağrıları

• Ürtiker

• Uyku Apnesi

• Konsantre bozukluğu**

DR. Ender Saraç "Ben kullanıyorum tavsiyede ediyorum, en azından ne yapabilirsek kardır" demiş.

Jinsei Life Power yetkilileri, sahte ürün uyarısında bulunuyor Türkiye’de sadece Alka Grup tarafından satışının yapıldığını ve bu sayede sahte ürünlerin önüne geçtiklerini ekliyorlar.

Jinsei ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları danışma hattından sorabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi ve yorumlar için www.jinseipower.com adresine girebilirsiniz. Ayrıca ürünü bir ay kullanıp fayda görmezseniz iade edebiliyorsunuz. Firma yetkilileri, iade konusuna çok önem verdiklerini ve bu sayede yüz binlerce kişiye ulaştıklarını belirtiyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaArda TuranBilimFatih TerimHakan ŞükürİngiltereJaponyaKurtlar VadisiSüleyman DemirelYılmaz Erdoğancep telefonuhamileweb
Görüş Bildir