Michael Jackson'ın Kızı İntihar Girişiminde Bulundu

 > -

Michael Jackson'ın Kızı İntihar Girişiminde Bulundu

Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, bir intihar notu yazmasının ardından koluna bir et satırıyla kesik attı.

TMZ’ye konuşan konuya ilişkin bilgi sahibi kaynaklar, Paris’in bir intihar yardım hattını aradığını ve çağrıyı karşılayan kişinin de endişe duyarak 911’i aradığını söylediler.

Kaynaklar, Paris’in sağ kolunun ön kısmını kesmesinin dışında çok miktarda Motrin ilacı aldığını da belirttiler.

TMZ’nin öğrendiğine göre bir sedye yardımıyla ambulansa alınan ve sonrasında çevredeki bir hastaneye kaldırılan Paris, 72 saatlik psikiyatrik gözetim altına alındı.

Kesikten dolayı koluna “sayısız dikiş” atılan Paris’in intihar notunda ne yazdığı ise bilinmiyor.

Polisler, Paris’in olayını resmen “intihar girişimi” olarak sınıflandırdılar fakat Paris’in niyetinin ölmek olmadığını düşünüyorlar.

TMZ’ye konuşan polis kaynakları, Paris’in ilgi görmek istediğini söylüyorlar. Konuya ilişkin bilgisi olan bir kaynak, Paris’in yardım hattını aramasının “kurtarılmak istediğine” ilişkin çok güçlü bir kanıt olduğunu söyledi.

Bu arada acil durum müdahale ekibinin olay yerine vardığı vakit, Paris’in bilincinin yerinde olduğu ve sedyeye yatırılırken direnmediği belirtildi.

Ayrıca Paris’in büyükannesi Katherine Jackson’ın avukatı Perry Sanders Jr. tarafından yapılan açıklamada, Paris’in fiziksel durumunun iyi olduğu ve gerekli tıbbi müdahaleyi alıyor olduğu kaydedildi.

TurkishNY.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İntiharPolisetolay
Görüş Bildir