MHP'li Bozyel'den Ahmet Yenilmez'e Sert Cevap

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

MHP'li Bozyel'den Ahmet Yenilmez'e Sert Cevap

MHP'li Bozyel'den Ahmet Yenilmez'e Sert Cevap

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel tiyatrocu Ahmet Yenilmez'in açıklamalarına sert cevap verdi.

Bozyel'in açıklaması şu şekilde

Kâğıt üzerinde yenilmez soyadını taşıyıp ancak yüreği ve düşüncesi, etnik-bölücülüğe teslim bayrağı çekmiş bu zevat yaptığı açıklamayla, herhalde içinde yer alacağı yeni bir oyunun provasını sergilemiştir.

Kendisini geçmişte Türk milliyetçisi olarak gösteren, ancak daha sonra bu dünya görüşüyle ve bu görüş sahiplerinin kurumsal kimliği, şeref ve iftihar karargâhı olan Milliyetçi Hareket Partisi’yle yollarının ayrıldığını ifade eden bu kişi, acaba hangi cüretle ve kimin hesabına Ülkücülere saldırmaktadır.

Atalarımız “otu çek köküne bak” derler. Güya geçmişte bir ve beraber olduğunu iddia ettiği Türk-İslam ülkücülerine karşı yaptığı bu hakaret, itham ve iftira dolu seviyesiz açıklama, aslında kendisinin gerçek düşünce dünyasını ve şahsiyet kimliğini ele vermiştir.

Zira ırz, namus, şeref düşmanı, vatanımızın, devletimizin ve milletimizin bölünmezliğine yıllarca kurşun sıkan katiller sürüsünün başı Öcalan için; “onunla müzakere yanlış değil. Öcalan siyasi muhataptır“ deyip, hainleri baş tacı ederken, MHP’yi ise “ hain üretme fabrikası” olarak nitelemesi; herhalde içine düştüğü bu “gayya” çukurundan daha zelil bir durum değildir.

O zat gayet iyi bilmektedir ki; 44 yıldır ülke ve millet bütünlüğümüze kast etmek isteyen hainlere karşı can ve hürriyet bedeli ödeyerek, şerefli ve meşakkatli bir yolu sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nin içinden asla “hain” çıkmaz. Ve de asla ‘hain’ üretmez.

Ancak tek tük olsa da, kendisi gibi “ siyasi pusulasını ve siyasi coğrafyasını” değiştiren düşük zihniyetli kişilerin içinden çıkması karşısında ise, yapabileceği bir şey yoktur.

Bununla beraber Yüce Rabbimizin lütfu olsa gerek ki; ” hak suretinde” gözüken bazılarının, bir vesileyle maskesi inmekte, gerçek suratları ortaya çıkmaktadır.

İnandığı değerler uğrunda, çok büyük bir sosyal maliyet ödeyen, ölümlerin ve zindanların yolundan döndüremediği Ülkücülere ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin geçmişine, bugününe ve yarınlarına ahlaksızca saldırmasının arka bahçesinde yatanlar bellidir.

Ya bir zamanlar içinde yer aldığı “Deli Yürek” dizisinde başrol oyuncusuna ‘usta’ diyen bu kişi şimdi de; İmralı’daki bebek katili, bölücübaşına ‘usta’ diyerek, oyunculuğunu ‘uluslararası şer ittifakıyla ortak olarak’ sürdürecektir.

Yahut da; “yeni ustalık döneminde” bin yıllık kardeşlik bağlarını parçalayıp, milletimizi ayrışmanın uçurumuna doğru çeken Başbakan’a “usta” diyerek, talip olduğu ihanet oyunundan kendisine uygun bir pozisyon elde etmeye çalışacaktır.

Sonuçta bu kişi yapımcıları arasında bölücü başı, Kandil, Peşmerge, ABD ve AKP olan sözde “çözüm Vadisi’nde”, yeni rolünün işaretini vermektedir.

Unutulmamalıdır ki; Milliyetçi Hareketin mensupları; taşeronlarla kol kola gezmeyecek kadar milli şuur ve milli onur sahibi, şahsiyetli dava adamlarıdır.

Bunun için taşıdığı kimlikte soyadı yenilmez olup, gerçekte utanılacak kadar manen, ruhen ve hükmen açık farkla mağlubiyet yaşayan, yetmezmiş gibi, İmralı adası gece bekçiliği görevi için fırsat kollayan birisinden Milliyetçi-Ülkücü hareketin duyacak ve öğrenecek hiçbir şeyi yoktur.

EtikHaber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah ÖcalanAdalet ve Kalkınma PartisiAmerika Birleşik DevletleriBaşbakanİmralıMilliyetçi Hareket Partisi
Görüş Bildir