Metin Hara'nın Etkisi mi Oldu? Adriana Lima 'Artık Boş Sebepler İçin Soyunmayacağını' Açıkladı

270PAYLAŞIM

Adriana Lima'dan sosyal medyaya bomba gibi düşen bir açıklama dün geldi. BuzzFeed'den derlediğimize göre dünyanın en tanınmış süpermodellerinden, yeni yengemiz Adriana 'boş sebepler için soyunmayacak.'

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/sheridanwatson/...

Adriana Lima yengemizi yıllardır severek takip ederiz.

Yalnızca Victoria's Secret'ın değil, tüm süpermodellik camiasının en güzel meleklerinden biri kendisi.

Sempatik tavırlarıyla kendini sevdiren güzel şimdi de kadın vücudu hakkındaki toplumsal beklentilere ve bunların ortaya çıkardığı etkilere değinen çok güzel bir Instagram paylaşımı yaptı:

"Eğer bana izin verirsen, sana destek olmak istiyorum. Senin yanında olduğumu bilmeni istiyorum, birbirimizi uzun zamandır tanırız ve eğer izin verirsen kendini daha iyi hissetmen için sana yardımcı olmak istiyorum. Benim de kendimle ilgili güvensizliklerim var ve artık bunları açıkça söylemekten korkmuyorum, onlar benim parçam. İşim beni belirli bir şekilde görünmem için öyle bir baskının altına sokuyor ki, merak ediyorum biz kadınlar nasıl bu kadarını kaldırabiliyoruz... Bu beklentilerden yoruldum, biz kadınlar olarak bu kadar gerçeküstü değerlerin konulduğu bir dünyada yaşayamayız, bu adil değil, adilden öte bizden beklenen davranışlar, dış görünüşler fiziksel ya da zihinsel olarak sağlıklı değil. Bunu yaftalanmış, baskılanmış ve yanlış anlaşılmış, topluma uygun yaşamaya zorlanmış annemim, anneannemin ve atalarımızın adın değiştirmek istiyorum. Bu değişikliği yapacağım. Benimle başlayacak. Bu baskıyı kabul etmeyi reddediyorum. Yanındayım. Ve omuz omuzayım...

Haydi değiştirelim dünyayı!

Çocuklarım adına, izin verin ben buradayım.

Sınırları aştıysam özür dilerim."

"💜 Sosyal medya üzerine yayınlanacak ve paylaşılarak seksi bir videomu çekmek için bana ulaştılar. Bu tür videoları sıklıkla yapmış olsam da, bir arkadaşım bana vücudundan memnun olmadığını açıkladığında, içimde bir şey değişmişti. Bu bana şunu düşündürdü hayatımın her sabahı 'nasıl görünüyorum?' diye uyanıyorum. 'İşimde kabul edilecek miyim?' diye. İşte o anda fark ettim ki, kadınların büyük çoğunluğu toplum/sosyal medya/moda sektörünün empoze ettiği stereotiplere uymaya çalışarak uyanıyor. Bunun doğru bir yaşam biçimi değil ve daha da ötesinde... fiziksel ya da zihinsel olarak sağlıklı değil, işte bu yüzden bu değişikliği yapma kararı aldım... Bundan sonra boş amaçlar için kıyafetlerimi çıkarmayacağım..."

Metin Hara ile olan ilişkisinden oldukça derinlemesine kişisel gelişim tüyoları almış gibi sanki...

Bir kadın olarak verdiği karara saygı duyulması kesinlikle şart!

Yine de sosyal medyada akıllardaki soru işaretleri bir süre yanıp sönmeye devam edecek!

Adriana acaba Victoria's Secret'la bağlarını da mı koparacak?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Lan şu adamın kitaplarını yalayıp yutarım ben amk :) Olaya bak.Adriana Lima'yla çıkıyor,Adriana Lima'ya eski sevgilisini kıskandırıp engelletiyor,Adriana Lima'ya evlenme teklifi ediyor,üstüne bir de Adriana Lima'yı seksi pozlar vermekten vazgeçiriyor.ADRİANA LİMA! Kaç kitabı varsa okuycam amk kollarımı açıp zıplarım da :)

seocanavari

Türk Her Yerde TÜRK !

penguen-geri-dondu

bir ben troll yapmıyorum yani bakın görün adım troll kimseyi trollediğim yok

Gizli Kullanıcı

Metin ne yaptin sen?!?!

apollonia-corleone

kendi kararın senin yürüyüşün enerjin yeter yolun açık olsun

Görüş Bildir