Messenger'a 15 Mart'ta Elveda

 > -

Microsoft: Windows Live Messenger 15 Mart'ta Ölecek

Microsoft: Windows Live Messenger 15 Mart'ta Ölecek

Windows Live Messenger kısa bir süre içinde kullanıma kapanacak. Buna dair tüm gelişmeleri ve Microsoft’un doğrulmasını size aktarmıştık. Microsoft ’un kullanıcılara dair yaptığı yeni bir bilgilendirme ile söz konusu servisin itibariyle kullanıma kapatılacağı açıklandı.

Windows Live Messenger ya da yıllardır bildiğimiz ismiyle MSN, 15 Mart günü ölecek. Anlık mesajlaşma hizmetini sadece Skype üzerinden sağlamak isteyen Microsoft’un aldığı bu kadar kuşkusuz milyonlarca kullanıcıyı üzüyor. “ The Messenger Team ” adıyla kullanıcılara bir bilgilendirme iletisi gönderen Microsoft’un konuyla ilgili mesajında, Windows Live Messenger kullanıcılarının Messenger ID yani Microsoft Hesabı ile Skype’ı kullanmaya başlayabileceklerinin altı çizildi. Bununla birlikte mesajlaşma deneyimini Skype üzerinden yaşamanın akıllı telefon ve tabletlerle daha iyi sağlanacağına değinildi.

Haberin Tamamı İçin:

Messenger'a Elveda

Messenger'a Elveda

Microsoft'un bir zamanların popüler mesajlaşma programı Live Messenger son günlerini yaşıyor. Bazı Live Messenger kullanıcılarına gönderilen Microsoft imzalı e-postalarda yazılımın son kullanma tarihinin 15 Mart 2013 olduğu belirtildi.

Bu tarihten itibaren Microsoft kullanıcılarını Skype'a yönlendirecek. Bunun için kullanıcıların ekranına bir bildirim çubuğu gelecek ve Skype'e terfi edilmesi istenecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonMicrosoftWindows 8
Görüş Bildir