Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mesajlaşma Alışkanlıkların Senin Hakkında Neler Söylüyor?

574PAYLAŞIM

Akıllı telefonlardan çok daha önce hayatımıza giren mesajlaşma aktivitesi yıllar ile birlikte gelişti, değişti ve sonucunda herkesin kendince alışkanlıkları oluştu. Biz de bunları düşünüp bir test hazırladık. Haydi hemen teste!

1. Testimize klasik bir soruyla başlayalım.

"hahahah" ve çeşitleri
"lol" ve çeşitleri
"sdfsfsf" ve çeşitleri

2. Evet?

Kesinlikle!
Kim takar?

3. ¯\_(ツ)_/¯

Kesinlikle! Emojilerle çok fazla şey ifade edebiliyorsun!
Hayır. Asla sözün yerini tutmaz.
Belli başlı basit cevaplarda işe yarıyor.

4. Sıradaki sorumuz:

Evet, herkes gibi?
Değil. Gerek yok çünkü.
Duruma göre açık duruma göre kapalı ;)

5. Evet...

E yani.
Çok acil durumlar için geçerli.
Ne gerek var ki?

6. Ortalama bir değer yeterli.

10 dakikada
1 saatte kesin cevap vermiş oluyorum.
Unutabiliyorum bazen cevap yazmayı.
Yoğunluğuma göre değişir.

7. Hangisi daha kullanışlı sence?

Kesinlikle ekran görüntüsü almak!
Kopyala yapıştır daha iyi.
Bilemedim, ikisini de kullanıyorum.

8. Son sorumuz!

Seri ve kısa mesaj
Tek ve uzun mesaj

Dert ortağı tip çıktın!

Telefon her an elinde. Kendinle ilgili bir şey olmasa bile bi arkadaşının bir derdi oluyor, başka bir arkadaşının başına bir şey geliyor, başka bir arkadaşının soracak sorusu var. Ama sorun yok, hepsine cevap verecek güç sende mevcut! Empati yeteneğin yüksek, yardımsever bir insansın. Olayları çözmek ve liderlik etmek senin işin!

Geyik tip çıktın!

Aslında sadece mesajlaşmak değil, telefonun kendisi geyik aracı senin için. Çünkü işi ciddileştirmeye ne gerek var ki? Goy goy yapmak, gördüğün komik şeyleri birilerine göndermek en büyük zevklerin. Çok fazla grup ve çok fazla bildirim senin belirgin mesajlaşma özelliklerinden. Pozitif, sosyal ve yeni fikirlere açık bir insan olman da tam bu yüzden!

Rahat tip çıktın!

Kesinlikle çok rahat, sakin ve dengeli bir insansın. Telefon olayına çok fazla önem vermiyorsun, kullanmak istediğinde kullanıyor sonra umursamıyorsun. İnsanlarla istediğin zaman iletişim kuruyor ve onların da aynısını yapmasını bekliyorsun. Son görülmen niye kapalıymış, neden cevap vermedinmiş sana asla sorulmaması gereken sorular. Kafan rahat bir kere, ne gerek var meşgul etmeye?

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leylalkbrva

Dert ortağı tipi çıktın!Telefon her an elinde. Kendinle ilgili bir şey olmasa bile bi arkadaşının bir derdi oluyor, başka bir arkadaşının başına bir şey geliyor, başka bir arkadaşının soracak sorusu var. Ama sorun yok, hepsine cevap verecek güç sende mevcut! Empati yeteneğin yüksek, yardımsever bir insansın. Olayları çözmek ve liderlik etmek senin işin!

eylul-ayse-daskin

geyik tip mi dsfg ejvdfeejgkteqgfe

the_phoenix_killer

knk kissmanga dan okuyorum olmuyo öyle

iremtasci1907

Dert ortağı tip çıktın! Telefon her an elinde. Kendinle ilgili bir şey olmasa bile bi arkadaşının bir derdi oluyor, başka bir arkadaşının başına bir şey geliyor, başka bir arkadaşının soracak sorusu var. Ama sorun yok, hepsine cevap verecek güç sende mevcut! Empati yeteneğin yüksek, yardımsever bir insansın. Olayları çözmek ve liderlik etmek senin işin!

sertan.kacar

Dert ortağı tip çıktın!

Görüş Bildir