Görüş Bildir

Menajerimi Ara 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Feris'in Büyük Öfkesi!

Anasayfa > Güncel

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Barış'ın annesi gelmiştir ve Barış Dicle'yi annesiyle tanıştırır. Dicle anlamasa da annesi Dicle'den çok hoşlanmaz. Feris ise Barış'ın herkese, kariyerine ve kendine zarar verdiğini söylerken oldukça öfkelidir. Dicle Barış'tan bir şeyler saklarken işler yolunda gitmez Barış başını belaya sokar. İşte Menajerimi Ara 27. bölüm fragmanı...

Manajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Manajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Dicle ve Barış’ın ilişkisinin ortaya çıkmasıyla EGO’daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler.

Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?