Memlekete Seksi Kadınlığı Getiren Üç Kişilik Ekipteki Punk Kadın: Billur Kalkavan

1.1bPAYLAŞIM

Kimisi onu eskiden beri tanır, kimisinin ise yaşı yetmez. Bilenler bilmeyenlere anlatırken yorulmasın diye biz Billur Kalkavan gerçeğini şöyle bir toparladık. Bu kadar sosyetik bir aileden gelen bir bireyin, içindeki asi ruha engel olmaması bizi hep şaşırttı. Hem çok sıradan, hem de bir o kadar marjinal olan bu seksilik abidesi kadını buyrun yakından inceleyelim.

Hayatımızda nerden geldiğini anlamadığımız bir Billur Kalkavan gerçeği var ve bu gerçek uzun yıllardır değişmedi. O aslında daha çok "sosyetik güzel" olarak tanındı hep.

Nasıl sosyetik olmayacak acaba? Koskocaman Kalkavan ailesinin bir ferdi. Hatta ve hatta 1. Abdülmecid'in torunlarından biri diyelim de iyice şaşırın.

Hayatınızda hiç punk bir sosyete gördünüz mü? Görmediyseniz alın size gençlik yıllarındaki Billur Kalkavan. Liseyi kötü bir öğrenci olduğu için yarım bırakıp Kadıköylü bir punk olarak yoluna devam etmeyi seçmiş.

O kadar aristokrat bir ailenin içinde anarşist bir ruh olarak büyümüş hep. Halbuki aile de pek karışmamış kendisine, hep kendi yoluna bakmış.

Çocukluğundan beri filmlerde oynamış aslında ama tabii bizim pek dikkatimizi çekmemiş o zamanlar. Sonrasında tiyatro oyunculuğu ve hatta sansanyon yaratan işte bu striptiz sahnesi gelmiş beraberinde.

Evet bu bir tiyatro ama Billur Kalkavan, cinsellikle ilgili bir o kadar tabusuz bir kadın. Aslında cinsellikle ilgili baskı gören ve bunun sonucunda suç oluşturabilecek kadar ileri giden bir toplum olduğumuzu söylüyor.

Haksız mı? Sırf bu yüzden cinsellikle ilgili doğru bilgileri aktaran televizyon programları bile yaptı. Şimdi de aynı konuları Billur TV isimli internet kanalında işliyor.

Lars Von Trier'in "Nymphomaniac" filmi ülkemizde sansürle karşılaşınca bomba bir tepki gösterdi: "Ben porno seyretmeyi seviyorum"

Yasakların bu şekilde uygulanmasının oldukça ilkel ve anlamsız olduğunu söylüyordu aslında. Kimsenin bir başkasının özgür iradesine karışmaya hakkı yok diyordu çünkü. Kadın yine haklı...

"Güzelliğimi geri zekalılığıma borçluyum", "Evlenilecek değil, eğlenilecek kadınım"...

Evet bunların hepsi kendi sözleri ama açıklamaları oldukça mantıklı. Geri zekalı olmaktan kastı saftoloz, çıkarcı olmayan ve drama peşinde koşmayan dümdüz bir insan olmasından kaynaklanıyormuş. Hayatında onunla evlenmek isteyen adamlarla ilişki kurmamış çünkü kendisi evlilik taraftarı değil. "Aşkımı devlete onaylatmam" deyip bir çıkış daha yapıyor.

Bu arada dehşet bir hayvansever ve yardım delisi. Televizyon ekranlarında köpeğinin o hassas durumunu hatırlatıp minik bir nostalji yapalım isterseniz...

Hayvancağızın en olmadık yerde gelen aşkı, Billur Kalkavan'ı bir miktar zor durumda bırakmıştı ama bunlar doğal şeylerdi nihayetinde.

Billur Kalkavan şu an 50'li yaşlarını süren taş gibi bir kadın gördüğünüz gibi. Dünya ahret eniştemiz olsun, sevgilisi de bir o kadar taş maşallah.

Onlar tam tamına 7,5 yıldır beraberlik yaşayan ve mükemmel anlaşan muhteşem bir çift.

Sevgilisi Buğra Bahadırlı Ankaralı bir oyuncu. Nerden mi gözünüz ısırıyor? Sakarya Fırat dizisini seyrettiyseniz oradaki Hamza Gemalmaz oluyor kendileri.

Taaaa ne zamanlar Kenan Doğulu ile bir birliktelik yaşamışlardı ama bu gerçekten çok eski bir haber. Yine de gıybet gıybettir.

Kenan'ın Roma'yı yaktığı zamanlar o zamanlar. Oldu bitti işte...

Emel Müftüoğlu'nun "Deli Et Beni" klibinde Yeşim Salkım'la beraber yaptığı şekilli şukullu dansları liseliler bilmez!

Biz biliriz biz! İyice yaşlananlar kulübü başkanları....

Valla memlekette deliliğin en çok yakıştığı harbi ve cesur kadın kontenjanının baş köşesinde onun ismi var diyeceğiz izninizle...

İnsan gerçekten hayret ediyor.

Bu hayvansever, tabu yıkıcı, punk ve seksi kadını izin verirse alnından öpmek istiyoruz. Takipteyiz Billur Kalkavan.

Kız biz de 50'yi geçince böyle olur muyuz sizce?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
him-him

Hastasıyız. Birey gibi birey. Madamın dibi!

atilla-gurbuz

Billur kalkavan hep net bir hayat yaşadı. Marjinal kimseden çekinmeden göz ününde genç sevgilileri ile bunlardan en dikkat çeken kenan doğulu oldu.

isik-izi-fatih

Billur neye deniyordu yaa

feveran23

oooyyy oy kadın en eski namussuzlardan diye altın madalyayı haketmiş gerçekten. namus haysiyet şeref taşınması ağır değerlerdir. taşıyamayan tabuydu yıktım der ne yapıcak :/

him-him

Bu ülkenin "namussuzu" Billur Kalkavan, namuslusu senin gibi ahlak zabıtaları öyle mi? Namusu yanlış yerde arıyorsun aymaz! Git de çoluğa çocuğa tecavüz edenlerde, memleketi bozdurup bozdurup harcayan yağmacılarda, halkı sefiilliğe sürükleyenlerde, kardeşi kardeşe vurduranlarda namus ara. Tamam mı aptal! Namus iki bacak arasında değil. Bu ülkede namussuzluk emsali bu şeker deli kadın da değil. Parmak sallamadan önce o parmağı incele sen.

wednesday-addams

ben bu kadını ilk olarak show tv'de sunduğu bir magazin programından hatırlıyorum, sosyetik güzel olduğunu şimdi öğrendim.

Görüş Bildir