Melo, Selçuk'a O Sözlerin Hesabını Sordu!

 > -

Melo, Selçuk'a O Sözlerin Hesabını Sordu!

Galatasaray'da son dönemde takım içinde yerli yabancı ayrımcılığı olduğu iddiaları üzerine bir de Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'ın Melo'yu hedef alan sözleri kriz havasının doğmasına sebep olmuştu.

İşte bu dedikoduların üzerine Balıkesir seyahati öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürpriz bir gelişme yaşandı. Cezalı olması sebebiyle Balıkesir kafilesinde yer almayan Melo, takımın hareket saatinden bir kaç dakika önce Selçuk'un yanına gelerek menajeri Batur Altıparmak'ın sözlerini sordu.

Selçuk'un takım arkadaşının yüreğine su serpen bir açıklama yaparak, "Açıklamalar menajerimin şahsi görüşüdür. Beni kesinlikle bağlamıyor. Senin arkadaşlarına verdigin değeri takım kaptanı olarak hep takdir ettim" dedigi ifade edildi.

Melo'nun ise Anderlecht macı sonrasında taraftarlara üçlü çektirmesi ile ilgili olarak, "Kendim üsteyerek ve bilincli olarak tezahurata ortak olmadım. Tam içeri girecekken taraftarlar ismimi söyledi. Benden tezahürata ortak olmamı istediler bende yanlarına giderek onlara eşlik ettim" dediği belirtildi.

Selçuk'un ise bu konuşma sonrasında, "Biliyorum zaten hiçbir kötü niyet görmedim" yanıtını verdiği Selçuk'un konusmanın sonunda Melo'nun kendisine sarılmasıyla son noktayı taraftarlarında kullandığı şu cümlelerle koyduğu belirtildi: "Biz kenetlendikçe daha da büyüyen bir aileyiz. Bu tip konuları yüz yüze konuşalım. Sağdan soldan gelen hiçbir sözü de umursamayalım."

Florya da yaşanan bu olumlu diyalog sonrası Melo otobusun kapısına kadar gelerek Selçuk başta olmak üzere bütün arkadaşlarına sarılarak yolcu etti ve başarılar diledi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranBalıkesirFelipe Melo
Görüş Bildir