Melih Gökçek: 'Kim O Tweeti Uyduran Şerefsiz!'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Melih Gökçek Zaytung Haberini Gerçek Zannetti

Melih Gökçek Zaytung Haberini Gerçek Zannetti

Melih Gökçek, Zaytung'da yayınlanan haberi gerçek zannedip, Twitter'da takipçileri ile paylaştı. Daha sonra hata yaptığını anlayan Gökçek tweeti sildi.

Zaytung'daki haberde direnişçilerin çadırlarından Atom Bombasının nasıl yapıldığını anlatan dökümanların çıktığı söyleniyordu. İşte Melih Gökçek'in gerçek zannettiği o Zaytung haberi:

http://zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=215173

Haberin Tamamı İçin:

Melih Gökçek Zaytung Haberini Gerçek Sandı!

Güncel konularla ilgili mizahi haberlerin paylaşıldığı bir internet sitesindeki haberi gerçek sanan Melih Gökçek, aslı olmayan bu haberi Twitter'daki takipçileri ile paylaştı.

Mizahi haber sitesi Zaytung'un yaptığı haberi gerçek sanan Melih Gökçek, “Gezi Parkı’ndaki marjinal örgütlerin çadırlarından çıkan vahşet planları” adı altında paylaşımlarda bulundu.

Söz konusu sitede yayınlanan haberde, direnişçilerin çadırlarından Atom Bombasının nasıl yapıldığını anlatan dökümanların çıktığı söyleniyordu. Yaptığı paylaşımı desteklemek amacıyla atom bobası planlarının yer aldığı eski bir gazete sayfasını delil olarak gösteren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı’ndaki 'marjinal grupların' çadırlarında atom bombası hazırlığı yaptığına gerçekten inanmış gibi görünüyor.

Haberin Tamamı İçin:

Melih Gökçek: 'Kim O Tweeti Uyduran Şerefsiz!'

Mizahi haber sitesi Zaytung'un yaptığı haberi gerçek sandığına yönelik tweete Melih Gökçek'ten yalanlama geldi.

Melih Gökçek, “Gezi Parkı’ndaki marjinal örgütlerin çadırlarından çıkan vahşet planları” adı altında paylaşımlarda bulunduğu o tweeti sert bir dille yalanladı.

Gökçek, Twitter'dan bu tarz bir paylaşımda bulunduğu iddiasına 'Hangi şerefsiz uydurdu o tweeti!' diyerek tepki gösterdi.

medyatava

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraGezi ParkıMelih GökçekTwitter
Görüş Bildir