Melek Yatırımcılar 10 Ocak'ta İyiyatırım Zirvesinde Buluşuyor!

-

Melek Yatırımcılar 10 Ocak'ta İyiyatırım Zirvesinde Buluşuyor!

Melek Yatırımcılar 10 Ocak'ta İyiyatırım Zirvesinde Buluşuyor!

Türkiye’deki melek yatırımcılık ekosisteminin oluşumuna ve bu çerçevede ortak bir dil konuşulmasına katkı sağlamayı amaçlayan iyiYatırım Zirvesi , bu sene 'te gerçekleşecek.

Geçen yıl Endeavor tarafından TÜSİAD desteğiyle ilki gerçekleştirilen, bu yıl da Endeavor Türkiye , TÜSİAD ve Angel Resource Institute ortaklığında, Akbank ve Turkcell ’in sponsorluğuyla organize edilen zirve, ülkemizdeki melekyatıırmcıları eğitmeye ve geliştirmeye yönelik bir atölye çalışması niteliğinde.

Zirveye Kimler Katılmalı?

Aktif ve potansiyel melek yatırımcılar

Melek yatırımcı arayan girişimciler

Konuyla ilgili bilgi almak isteyen akademisyenler

Profesyonel girişimcilik ekosistemi mensupları

Zirvede Kauffman Foundation ’a bağlı olan, melek yatırımcılık konusunda dünya çapında konferans ve eğitimler düzenleyen Angel Resource Institute ’tan Robert Okabe ve John May ana konuşmacılar olarak yer alacak.

Girişimcilerin melek yatırımcılara sunum yapacağı seansların da olacağı zirvede ‘Yatırımcılara sunum yapma, melek portfolyo stratejisi, durum tespiti, değerleme’ gibi konular işlenecek. Panellerde öncü Türk ve yabancı yatırımcılar, girişimciler, akademisyenler ve üst düzey yöneticiler melek yatırımcılık konusunda bilgi birikimlerini paylaşacak.

Sabancı Center'da 09:00-18:00 saatleri arasında düzenlenecek olan zirve hakkında daha fazla bilgi için www.iyiyatirim2013.com adresini ziyaret edebilir, kayıt sayfasından kaydınızı yapabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Turkcell
Görüş Bildir