Medicana Sağlık Grubu'ndan Beşiktaş açıklaması

-

Medicana Sağlık Grubu'ndan Beşiktaş açıklaması

Medicana Sağlık Grubu'ndan Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'na sponsorluğu gündemde olan Medicana Sağlık Grubu, erkek basketbol takımına sponsor olunmayacağı, ancak kulübün diğer amatör şubelerine sponsorluk adaylığının süreceğini açıkladı.

Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya imzasıyla yapılan açıklamada, Medicana Sağlık Grubu ve Beşiktaş Kulübü görüşmelerinde ele alınan spor sponsorlukları çerçevesinde; Beşiktaş Kulübü sağlık sponsorluğu, amatör takımlar sponsorluğu ve Basketbol Şubesi sponsorluğunun gündeme geldiği belirtilerek, ''Konunun Medicana Sağlık Grubu olağan yönetim kurulunda görüşüleceği bilgisi paylaşılmıştı. Medicana Sağlık Grubu ve Beşiktaş yöneticileri arasında temas sağlanmış, sponsorluk bütçesi netleştirilmemişti. Beşiktaş basketbol takımı gibi değeri her geçen gün yükselen ve THY Avrupa Ligi düzeyinde uluslararası iddiada bir takımın sponsorluk maliyetleri, kamuoyunun da takdir ettiği üzere yüksektir. Bu kabul ile konuyu değerlendiren yönetim kurulumuz, Medicana Sağlık Grubu 2012 ve 2013 yılları için set edilmiş iletişim ve sponsorluk bütçesinin, yıl içerisinde söz konusu sponsorluk bedeli düzeyinde artırılmasının mümkün olmadığına karar vermiştir'' ifadelerine yer verildi.

Yapılan açıklamada, Beşiktaş Kulübü yöneticileri ve Beşiktaş camiası ile yan yana olmaya çok önem veren ve uzun soluklu bir işbirliğini arzu eden grubun, Beşiktaş Kulübü'nün diğer amatör takımlarının sponsorluğuna ve kulübün sağlık sponsorluğuna adaylığını sürdüreceği ve Beşiktaş Kulübü ile yan yana spora ve sporcu sağlığına destek vermekten onur duyulacağı kaydedildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüTürk Hava Yolları
Görüş Bildir