Görüş Bildir

'Meclis'te Gereği Neyse Yapılır'

Anasayfa > Gündem

'Meclis'te Gereği Neyse Yapılır'

MHP Genel Başkanı Bahçeli, hakkındaki fezleke ile ilgili 'Konuşmalarımızdan fezleke çıkartacak kadar bir hassasiyet olduğuna göre Meclis'e gelmesi normaldir. Meclis'te de bunun gereği neyse yapılır' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kırıkkale'de kent girişindeki bir akaryakıt istasyonu önünde partililer tarafından karşılandı. Kalabalık bir grupla kent merkezine gelen Bahçeli, Zafer Caddesi'nde esnaf ziyareti yaptı, vatandaşları selamladı.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ekrem Gök'ü ziyaret eden Bahçeli, burada yaptığı açıklamada, 30 Mart 2014'de yapılacak Mahalli İdareler Seçimi münasebetiyle il gezilerine başladığını söyledi.

Bugün de Kırıkkale'ye geldiğini ifade eden Bahçeli, 'Her gittiğimiz ilde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Bugün de Kırıkkale'de Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyorum' dedi.

Bir gazetecinin, hakkında hazırlanan fezleke ile ilgili sorusunu cevaplandıran Bahçeli, şunları kaydetti:

'Savcılığın gerekli görmesi halinde bu tür uygulamalar var. Demek ki bizim de konuşmalarımızdan fezleke çıkartacak kadar bir hassasiyet olduğuna göre Meclise gelmesi normaldir. Mecliste de bunun gereği neyse yapılır.'

AA

Kaynak: http://www.aa.com.tr/tr/u/287499--mec...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?