Görüş Bildir

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Bayram Naci'nin bıraktığı klarneti Safiye'ye getirir ve klarnetle birlikte Safiye'nin annesi de Safiye'yi rahat bırakmaz. Doktor Hanım Han'ı diğer hastası Anıl ile oldukça benzetir ve şiddete eğilimini tekrarlar. Anıl'ın sürekli evi izlemesi ve Gülben'in ortadan kaybolması endişe verirken Esra kazan dairesinde Esat'ın olduğuna emindir. İşte Masumlar Apartmanı 30. bölüm fragmanı...

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Neriman’ın kaçma teşebbüsü başta Han olmak üzere herkesi şoke etmiştir. Safiye tam bir kriz halindedir. Evde durumlar iyice gerilir. İnci’nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale eder. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise hem Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır.

Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ancak her zamanki gibi Safiye’yle karşı karşıya gelir. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?