Görüş Bildir

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İnci Yeni Evine Alışmaya Çalışıyor...

Anasayfa > Güncel

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; İnci artık Han ve ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Evde Safiye'den temizlik üzerine eğitim alan İnci durumdan keyif almaya bakar ve alışmaya çalışır. Naci'nin yaptığı sürprizin ardından Safiye dışarı çıkmaya hazırdır. Peki Masumlar Apartmanı son bölümde neler yaşandı? Safiye sonunda dışarı çıkabilecek mi? Yeni bölümde başka ne gibi sürprizler olacak? İşte Masumlar Apartmanı 20. bölüm fragmanı...

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Han, İnci'nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han'dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han'ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege'nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman'ı şoke eder. Ancak Ege'nin sonraki hamlesi Neriman'ı yıkar.

Ablasının ve Han'ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci'yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci'nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru'ya son isteğini söyler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?