Görüş Bildir

etiket Mastürbasyon Yaparken İfşa Edilmişti: Vapurdaki Sapık Gözaltına Alındı

Anasayfa > Gündem

Kadıköy - Karaköy vapurunda kadınları taciz eden 31 yaşındaki Rıza E. Kadıköy Emniyet Müdürlüğü ve Çayırova ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonuyla Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde yakalandı.

Hürriyet'ten Musa Kesler'in haberine göre, Kadıköy - Karaköy vapurunda yaşanan iğrenç olayda yeni bir gelişme yaşandı. Hukukçu Zeliha Milli’yi vapurda taciz eden 31 yaşındaki Rıza E. Kadıköy Emniyet Müdürlüğü ve Çayırova ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonuyla Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı.

'Çocuğun cinsel istismarı' suçundan kaydı ortaya çıktı

'Çocuğun cinsel istismarı' suçundan kaydı ortaya çıktı

Vapurdaki yaşadığı skandal anları cep telefonu ile görüntüleyen mağdur Zeliha Milli’nin teşhis için emniyete çağrıldığı öğrenilirken  Rıza E.'nin 'Çocuğun cinsel istismarı', 'Rahatsız etme' suçlarından kaydının olduğu tespit edildi.

Tacize uğrayan kadın, sosyal medya üzerinden yaşanan olayı duyurmuştu

"Videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış"

"Videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış"

Görüntüleri kaydederek paylaşan 23 yaşındaki hukukçu Zeliha Milli ise yaşanaları şöyle anlatmıştı: “Karaköy’den kalkan Kadıköy vapurunda gerçekleşti. Şahsın bacağını sallaması dikkatimi çekti. Sonrasında yaptığı hareketin farkına vardım. Kendisine fark ettirmeden, delil olsun diye videosunu çektim. Sonrasında ben ‘ne yapıyorsun’ diye müdahale ettim. Bu vapurdan çıkmasına izin vermeyeceğimizi söyledim. Kaçmaya başladı. İnsanlardan yardım istedim. İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı. O ara sahile yanaştık. Kaçamasın diye kaptan ile iletişime geçtim. Tek tek inenlere baktık. Ama videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış. Muhtemelen tuvalette bir kamuflaj yaptıktan sonra gözümüzün önünden kaçtı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
568
87
47
22
15
14
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?