Görüş Bildir

Masterchef’te ‘Nankör Kedi’ Dansı: Masterchef Milhan Jüri Üyelerini Kırdı Geçirdi

Anasayfa > Güncel

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni ile izlenen Masterchef, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. 6 Eylül’de yayınlanan Masterchef’te kaptanlık yarışması yapıldı. Ayrıca Masterchef Milhan’ın İbrahim Tatlıses’in Nankör Kedi adlı şarkısı eşliğinde yaptığı dans programa damga vurdu. İşte Masterchef kaptanlık yarışının galibi ve Milhan’ın yaptığı Nankör Kedi dansı…

Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan Masterchef’te dün akşam yeni bölüm ekranlara geldi. Birbirinden güzel tariflerin yapıldığı akşamda, programın en çok konuşulan ismi ise Masterchef Milhan oldu. İşte 6 Eylül TV8 Masterchef yeni bölümde yaşananlar…

MASTERCHEF KAPTANLAR KİM OLDU?

Kaptanlık seçiminin yapıldığı akşamda yarışmacılardan soğuk baklava yapılması istendi. Jüri üyeleri, hazırlanan tabaklar içinde iyisi olarak Hasan’ın tabağını seçti ve kaptanlık oyununun kazananı Hasan oldu. Hasan ise diğer kaptan olarak Sefanur’u seçti.

İşte Masterchef’te bu hafta oluşan takımlar;

Mavi Takım: Hasan, Sergen, Eren, Şükrü, Tahsin, Mustafa, Milhan, Tunahan

Kırmızı Takım: Safanur, İbrahim, Burcu, Emre, Dilara, Azize, Mert, Hamza

MASTERCHEF MİLHAN’DAN NANKÖR KEDİ DANSI

TV8'in sevilen yarışma programlarından MasterChef 2021'de dün renkli görüntüler yer aldı. İbrahim Tatlıses'in Nankör Kedi şarkısında dans eden yarışmacı Milhan hem şefleri dans ettirdi hem de yarışmacı arkadaşlarını kahkahalara boğdu.

Ünlü şef Somer Sivrioğlu Milhan'ın TikTok'ta bir dans videosu olduğunu söyleyerek stüdyoda da göstermesini istedi.

Bu ricayı kırmayan Milhan çok heyecanlandı ve arkadaşlarının da ısrarına dayanamayarak stüdyoda yükselen İbrahim Tatlıses'in Nankör Kedi şarkısında dans etmeye başladı.

Şeflerin büyük bir ilgiyle izlediği dans esnasında stüdyo kahkahalara boğuldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?