Markalardan Yaratıcı Instagram Kampanyaları

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Markalardan Yaratıcı Instagram Kampanyaları

Markalardan Yaratıcı Instagram Kampanyaları

Telefon fotoğrafçılığını bambaşka bir boyuta getiren Instagram, hepimizin bildiği gibi kullanıcılarına sadece fotoğraf paylaşımı ve filtreleme imkanı sunan bir araç değil, aynı zamanda milyonlarca insanı bir araya getiren bir sosyal ağ. Diğer yandan tıpkı üyelerine ayrıcalık sunan bir özel kulüp gibi.

İnsanlara iPhone satın aldıracak kadar popüler hale gelen Instagram’ın bu özelliği, Facebook’a satıldığı dönemde de sıkça tartışmalara konu olmuştu. Zira 1 milyar dolar edip etmeyeceği uzun süre gündemi meşgul eden Instagram’ın insanları fotoğraf çekmeye özendiren ve yaratıcılığını körükleyen yanı belki de şirketin sahiplerinin elindeki en büyük öğe.

Dolayısıyla bu kadar yaratıcılığa açık bir ortamda markaların kampanyalarını nasıl yönettikleri, Instagram’ın kullanıcı deneyimini kendi ürünleriyle ne kadar bir araya getirebildiklerinin de ayrı bir önemi var. Dünyada birçok marka Instagram ile kullanıcılarını kendine hayran bırakan kampanyalar gerçekleştiriyor ve gerçekten de ortaya etkileyici işler çıkıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Warby Parker

Playboy

Puma

Boston Celtics

Red Bull

Burberry

Tiffany’s

Starbucks

NH Hotels

Sharpie

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleFacebookInstagramRed Bull
Görüş Bildir