Marka ve Pazarlama Alanında Adımlarını Sağlamlaştıracak Boğaziçi Marka Zirvesi'nde Buluşalım!

 > -

Türkiye’nin en köklü öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu bu sene 4. Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün altı alt kurulundan biri olan Satış ve Pazarlama Alt Kurulu, satış ve pazarlama ilgilisi, birikimi ve yeteneği olan üniversite öğrencilerinin bu alanlarda kendilerini geliştirmesine olanak sağlamayı amaçlıyor. Satış ve Pazarlama Alt Kurulu, bu amaçlar doğrultusunda düzenlediği etkinliklerde Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün 63. Yıllık birikiminden aktif bir şekilde yaralanarak satış, marka ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmekte, deneyimleri değer olarak öğrencilere döndürmeye çalışmakta.

İleride marka ve pazarlama alanında bölgesel ve ulusal başarılara imza atma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorsan;

Sektörün önde gelen isimleriyle buluşup, deneyimlerini dinlemek için, Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde, Garanti Kültür Merkezi’nde!

Etkinlik direktörü Duhan Eşiyok ve Marka Okulu'ndan Kaan Varmalı'nın açılış konuşmasından sonra birçok üst düzey yönetici deneyimlerini paylaşacak!

Etkinlikte sponsor markalardan CMO, CEO, Pazarlama Müdürü gibi üst düzey yöneticilerin katılımıyla markalarla ilgili caselerin, hikayelerin ve ilgi çekici içeriklerin paylaşılacağı marka oturumları gerçekleşecek. Bunlara ek olarak Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel’in katılımıyla renkli bir oturum da etkinlikte yer alacak. Markalar Fısıldıyor ve Mey İçki ortaklığında gerçekleşecek oturumda ise ilgi çekici bir case analizi yapılacak. Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm’ün katılımıyla gerçekleşecek Spor Odaklı Pazarlama İletişimi oturumunda spor ve pazarlamanın iç içe geçtiği vakalara yer verilecek. Etkinliğe renk katacak oturumlardan diğer ikisi ise Batesmotelpro ile Viral Pazarlama ve Pazar günü gerçekleşecek Chromas konseri olacak. Vodafone Pazarlama Müdürü Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek Vodafone Arena:Temelinde Aşk Var oturumu ise merakla beklenen oturumlardan.

Etkinliğin sponsorları alanında öncü markalar!

Bunlardan bazıları ise Loreal, Anadolu Grubu, Yıldız Holding, Colgate, Palmolive, Henkel, KPMG, Eczacıbaşı ve Eti olarak sıralanıyor!

Bu etkinliğe kesin katılmalıyım diyorsan eğer;

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet siteleri olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü veya bogazicimarkazirvesi.buik.net‘i ziyaret edebilirsin! 

Avantajlı bilet dönemi için son gün 8 Aralık. Biletler tükenmeden hemen yerini al!

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

34342 Bebek - İstanbul

T. +90 212 257 5798

F. +90 212 359 6814

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir