Mansur Yavaş'ın Gözlerden Kalpler Çıkartan Ailesini Yakından Tanımak İsteyenler Buraya!

11bPAYLAŞIM

Siyasetçileri hep yoğun gündem sebebiyle görüyoruz ancak onların da bir özel hayatı var. Merak edenler için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ailesini yakından tanımak istedik, gözlerimizden kalpler fışkırdı.

Mansur Yavaş, hayatımıza aslında bu kırmızı kazak ve beyaz gömlek kombininden çok daha önce girdi ancak bizim aklımıza nedense sanki hep böyle dolaşıyormuş gibi yer etti.

Özellikle 2014 seçimlerinde sonuca dakikalar kala yaşanan su sevinç fotoğrafını da hafızalarımızda silmemiz mümkün değil. Bazı şeyler hiç unutulmaz!

Bir siyasetçi ve belediye başkanı olarak tanıdığımız Mansur Yavaş'ın çoğu kişi gibi biz de ailesini merak ettik. Gelin sizi Yavaş ailesi ile tanıştıralım.

Önce Mansur Başkan ile ilgili bilinmeyenleri kısaca özet geçelim: Kendisi aslında bir avukat ve askeri savcılık geçmişi var.

Mansur Yavaş 1955 Ankara - Beypazarı doğumlu. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuş. Askerde de askeri savcılık görevini yerine getirmiş ve daha sonra 13 yıl boyunca da avukatlık yapmış. Kariyerine daha sonra Beypazarı'nın başarılı belediye başkanı olarak devam eden Yavaş, şu an Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı. Bu arada trekking yapmayı sevdiğini ve İkizler burcu olduğunu öğrendik.

Mansur Yavaş, askerliği sırasında da Nursen Hanım ile dünya evine girmiş. Fotoğrafın güzelliğine dikkat ❤️

"Her başarılı erkeğin arkasında güçlü bir kadın vardır." sözünü doğrulayan Nursen Hanım da, eşine siyasi hayatında da destek oluyor.

Mansur Başkan da eşine teşekkür etmeyi hiçbir zaman unutmuyor elbette...

Veee o da bir kız babası! Mansur Yavaş'ın Çağlayan ve Armağan isminde iki yetişkin kızı var.

Çağlayan Yavaş Sezgin, 2014 yılında Yıldıray Sezgin ile dünyaevine girdi.

Armağan Yavaş ise Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu bir avukat. O da babasının izinden gitmiş ve avukatlık mesleğini seçmiş.

Bu bakış, bu gülüş tam bir kız babası ifadesi. Nerede görsek tanırız 😊

Bu mutlu aile tablosuna kocaman bir "Maşallah" bırakıyoruz şuraya. Yavaş ailesi hep böyle güzel gülsün...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omeravc912gmail.com

kızları güzelmiş

viskoviskoo

Gerçekten mutlu eden bi tablo daha.Kendini geliştirmiş insanın verdiği samimiyetin hissedilebilmesi kadar doğal birşey yok.Ülkeye sizin gibi mutlu olup mutluluk saçacak insanlar lazım tuvalet terliği suratlı neüdüğü belirsiz koyun takımı değil.Teşekkürler başkan ,hoşgeldiniz...

halil-uzel

kızan emoji sahiplerinin tedavilerine ne zaman başlanır acaba

kayra-crv

nazar değecek diye korkuyorum

motoki

Maşallah nazar değmesin, ömürlerinin sonuna kadar sağlıklı ve huzurlu-mutlu olsunlar.

Görüş Bildir