Madonna Bono'yu Kıskanmış

-

Madonna Bono'yu Kıskanmış

Madonna Bono'yu Kıskanmış

Konser için İstanbul'a gelen Madonna aynı Bono gibi 1. Köprü'de yürümek istemiş. İsteği kabul edilmiş ancak yön ve şerit kapatılması konusunda kapris yapınca, hevesi kursağında kalmış

Madonna perşembe akşamı İstanbul'u salladı ve gitti ama artçı sarsıntıları sürüyor! Madonna'nın İstanbul'dayken bir bakandan özel istekte bulunduğunu sonrasında da kapris yaptığını öğrendim ki; eminim günlerce bunu konuşacağız. Madonna'nın, U2'nun solisti Bono'ya özenip Boğaziçi Köprüsü'nü yürüyerek geçmek istediğini ancak kaprisi yüzünden bunu gerçekleştiremediğini öğrendim. Biliyorsunuz 2010'da İstanbul'a konsere gelen Bono, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın girişimiyle Boğaziçi Köprüsü'nü Avrupa'dan Asya'ya doğru yürüyerek geçmişti.

BAKAN 24 SAATTE ORGANİZE ETMİŞ

Bunu bilen Madonna, 60 kişilik ekibiyle köprüde yürümek istediğini Bağış'a iletmiş. Ancak Madonna, konser günü bu isteğini iletip cuma günü de Boğaz geçişini gerçekleştirmeyi talep etmiş. Madonna'nın Boğaz'ı yürüyerek geçecek olmasının dünya basınındaki etkisini ve İstanbul'a yapacağı katkıyı düşünen Bağış, hemen İstanbul'un en üst düzey yöneticileriyle görüşüp 24 saat içinde yürüyüşü organize etmiş. Madonna'ya Asya'dan Avrupa'ya yürümesi için 'emniyet şeridi' tahsis edileceği bildirilmiş. Ancak Madonna da aynı Bono gibi Avrupa'dan Asya'ya yürümekte ısrar etmiş.

KAPRİSLERİNE BOYUN EĞMEMİŞ

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Avrupa BirliğiBoğaziçi KöprüsüEgemen BağışİstanbulKonser
Görüş Bildir