Görüş Bildir
Haberler
Tümer Metin, Kendisi İle İlgili Haberleri Yalanladı

Tümer Metin, Kendisi İle İlgili Haberleri Yalanladı

adem kara
17.05.2014 - 13:37 Son Güncelleme: 18.05.2014 - 17:55
İçeriğin Devamı Aşağıda

MANİSA’nın Soma İlçesi’ndeki maden faciasından sağ kurtulan işçi Murat Yalçın, eski futbolcu Tümer Metin’in kredi borçlarını ödediği ile ilgili yayınlanan haberlere tepki gösterdi.

Manisa’nın Kırkağaç İlçesi’nde oturan maden işçisi 36 yaşındaki Murat Yalçın, Soma’daki maden kazasından sonra sedye kirlenmesin diye çizmelerini çıkarmayı isteyince Türkiye’nin gündemine oturdu.

Kaza ardından çok sayıda ’Geçmiş olsun’ telefonu aldığını belirten Yalçın, eski futbolcu Tümer Metin ile konuşup konuşmadığını hatırlamadığını dile getirdi.

SÖYLENTİLERİ DUYUNCA BÖYLE TEŞEKKÜR ETMİŞTİ

Gazete ve bazı internet sitelerindeki haberleri okuyan Murat Yalçın, Tümer Metin’in kredi borçlarını ödeyeceği ile ilgili iddiaların gerçek olmadığını açıkladı.

Haberleri okuyunca çok şaşırdığını belirten Murat Yalçın, şöyle dedi: 'Kendisi beni aramış olabilir ama benim kredi yada ev gibi bir borcum yok. Evimin ufak tefek masrafları oluyor ama kendi borcumu ödüyorum. Bana yardımcı olacağını söylemiş, kendisine teşekkür ederim.'

Murat Yalçın’ın kardeşi Ayhan Yalçın ise, ağabeyi hakkında çıkan yanlış haberlerin tüm aileyi üzdüğünü anlatırken, 'Ağabeyimle röportaj yapıldığında ’kardeşim Ayhan Yalçın’ın borcu var’ dedi. Belki bundan da yanlış anlaşılmış olabilir. Her gelen habercinin para verdiği söyleniyor. Bunlar bizleri çok üzüyor, üzüntümüz büyük. Türkiye yasta, biz yastayız, içimiz yanıyor. Lütfen böyle yalan yanlış haberler yapılmasın' diye konuştu.

Erdinç ALKAN/KIRKAĞAÇ(Manisa), (DHA)

Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/tumer-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın