Mabel Matiz'le Birlikte Öykü Yazmaya Var mısın?

 > 
670PAYLAŞIM

Yazdığı sözlerle kalbimizi titreten Mabel Matiz'in aynı zamanda öyküler yazdığını biliyor muydun?

Aşağıda yer alan ve giriş kısmını Mabel Matiz'in yazdığı öyküyü tamamla, Mabel Matiz’le birlikte yazdığın öyküyü arkadaşlarınla paylaş!

Uzun uğraşlardan sonra nihayet Cihangir'de bir bodrum katı bulabilmişti. Girişteki odaya yerleşti.  Ev rutubetten ve pislikten kırılsa da, ev sahibi Zeynep'in köpeği her yere işese de, yine de mutluydu. Odanın kapısı için bir anahtar yaptırdı ve derhal sevişmeye başladı. Önüne geleni eve atıyordu.

Şimdi kelimeleri dans ettirme sırası sende... Öykünün devamını yaz, anında yayınla.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
himinini

yokum

Gizli Kullanıcı

Mabel'i alkışlayalım. Otur oğlum.. 317 Zeynep, sen oku canım kompozisyonunu....

malcolm_ali

sesli güldüm mk. mabel sen yazma, sen yazınca .......... çıkarıyorsun =D ahahaha

thedestroyer35

Tüm bunları sadece yalnızlıktan korktuğu için yapıyordu.Çok arkadaşı olsa da kendini hep yalnız hissediyor,gün geçtikçe içine kapanıyor,karamsarlaşıyordu.Ne pislik umrundaydı,ne köpeğin sidik kokusu ne de insanların onu ayıplaması.Hiç bir zaman toplumun içine sokmak istediği dar kalıplara sığamıyor,bu yüzden de sık sık sorunlar yaşıyordu.Günler ufka doğru yol alan tren misali birbirini izlerken aslında hayatının aşkının çok uzakta olmadığını fark ediyordu.Artık hiçbirşey onun için eskisi olmayacaktı.İşe giderken,vapur beklerken,yatarken kendinde yaşça büyük olan aşkı Zeynep'i düşünüyordu.

poponakon

Derhal mi sevişmiş?

Görüş Bildir