Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

LG, Yeni Telefonu G2'nin Lansmanını Yaptı!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

LG, Yeni Telefonu G2'nin Lansmanını Yaptı!

LG, Yeni Telefonu G2'nin Lansmanını Yaptı!

Bu sabah geçtiğimiz haftalarda LG tarafından ortaya sürülen akıllılar dünyasını karıştıracak yeni amiral geminin Türkiye lansmanı yapıldı. İstanbul Hilton Harbiye 'de gerçekleşen basın davetine siz değerli takipçilerimiz için katıldık. Ürüne dair bir çok görsel ve videoların paylaşıldığı tanıtımın açılış konuşmasını LG Electronics MEA (Middle East Africa-Ortadoğu ve Afrika) Bölgesi Başkanı James Park gerçekleştirdi.

Türkiye’nin bölgedeki en büyük ülkelerden biri olduğunu, teknoloji potansiyeliyle diğerlerine örnek olduğunu söyledi. Park , Türk kullanıcılarının beklentilerinin kendileri için büyük önem taşıdığını da sözlerine ekleyen Park son derece rahat ve soğukkanlı bir tavırla konuşmasına son verirken, sahneyi Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho' ya bıraktı. “ En son model akıllı telefonumuz G2 insan davranışlarını anlamak, öğrenmek ve daha iyi yansıtmak üzere gayret ediyor. G2 sizi aklımızda bulundurarak gerçekleştirdiğimiz binlerce saatlik araştırma ve geliştirme çalışmasının bir sonucu .” türkçe olarak dile getirdiği cümleleriyle salondan büyük bir alkış toplayan Cho konuşmasına son verdi.

Soldan sağa LG Electronics MEA (Middle East Africa-Ortadoğu ve Afrika) Bölgesi CEO’su James Park , Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan , LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho , LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Satış Bölüm Başkanı Ufuk Gürsoy ve LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Pazarlama Müdürü Alex Chung

LG ve Qualcomm işbirliği

Etkinlikte bir konuşma yapan Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan ise LG ile Qualcomm arasındaki ilişkinin 20 yıl öncesine dayandığını, o tarihten beri stratejik ve sağlam işbirliklerini sürdürdüklerini belirtti. “İlişkimizin tek bir amacı vardı: Akıllı telefon kullanıcılarımız için benzersiz deneyim sunmak” diyen Ruacan , Qualcomm Snapdragon 800 işlemciden beslenen LG G2 ’nin, iki şirketin yorulmak bilmeyen çabalarının sonucu olarak ortaya çıktığını ifade etti.

LG G2 , lansmanda LG Electronics 'in standart bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunduğu 5 ana tema altında tanıtıldı. Bunlar Ekran, Tasarım, Ses, Kamera ve Üstün Pil Ömrü başlığı altında toplanabilir.

Bir şeyi belirtmek gerekirse yeni LG G2 ile birlikte piyasada bulunan bir çok akıllı telefonun gözü korkacak. Bütün kozlarının oynayan dünyanın en iyi şirketlerine, pazarın eski ortakların LG de giriş yaptı. LG G2 'nin aynı kulvarda yarışacağı diğer telefonları da sıralayalım; HTC One, Galaxy S4 ve Xperia Z.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonCEOHTCİstanbul
Görüş Bildir