Görüş Bildir

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Lezita Nugget'ın içinden çıkan plastik düğmemsi parça ! ( YEDİKLERİMİZ NE KADAR GÜVENİLİR ? )

Anasayfa
 > Yemek

Gıda Terörüne Son Verin !

Bugün bir forum üyesinin başına geçenleri yazıyoruz.Olayı yaşayan üye aldığı Lezita marka nugget'ın içinden düğmeye benzeyen bir şey çıktığını söylüyor ve bunu fotoğraflayıp paylaşıyor.Üye yetişkin biri bile olsa boğulma ihtimali varken bunu yiyenin küçük bir çocuk olduğunu düşünsenize ? Sağlığı umursamadan üretim yapan bu firmalar hala nasıl satış yapabiliyor ve denetimler neden yapılmıyor bunu anlamak zor

Firmalara yönelik denetimlerin zayıf olması belki de bu firmaları cesaretlendiriyor ve hijyen kurallarına dikkat edilmeden üretilen ürünler sofralarımıza kadar giriyor.Herkes harekete geçmek için Arena programının efsanesi  Uğur Dündar gibi yeni kişilerin yetişmesini mi bekliyor ve bu yetişen kişilerin bu tarz yerlere baskınlar yapmasını mı istiyor anlaşılması güç.

Forum üyesinin konusuna ulaşmak isteyenler için link: 

https://forum.donanimhaber.com/lezita-nin-icinden-cikan-plastik-dugmemsi-parca-one-cikarirsan-sevinirim--139233057-6

Sağlıklı ve hijyen sorunu olmayan yemekleri yiyebilmeniz temennimizle,hoşça kalın !

Kaynak: https://forum.donanimhaber.com/lezita...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?