Leman Kültür Radyo Yayınına Başladı

 > -

Leman Kültür Radyo Yayınına Başladı

Leman Kültür Radyo Yayınına Başladı

Leman Kültür, 11 şehirde 15 şubesinde radyo yayınına başladı. 6 ayrı radyo programcısı gün boyu canlı yayın yapacak

Türkiye’nin en büyük cafe bar ve restoran zincirlerinden olan ve haftalık mizah dergisi çıkaran Leman Kültür 11 şehirdeki 15 şubesinde kapalı devre yayın sistemi ile radyo yayınına başladı. Her gün ortalama 25 Bin ayda 750 bin kişiye hizmet verecek olan Leman Kültür Radyo’da, 6 ayrı radyo programcısı gün boyu canlı yayın yapacak.

Genel Yayın Koordinatörlüğünü Radyo ve Televizyon program yapımcısı ve sunucusu olan Serkan Kızılbayır’ın yapacağı Leman Kültür Radyo bünyesinde yapılacak müzik yayınlarının ötesinde zaman zaman çeşitli sanatçılarla röportajların da yer alacağını belirten Leman Kültür Ceo’su Kemal Şentürk ayrıca Leman Kültür müşterilerinin de Türkiye’nin hangi noktasındaki şubelerinde olurlarsa olsunlar gerek Twitter, gerekse de Facebook üzerinden anında isteklerde bulunabileceklerini söyledi.

Ruhları da doyurmak istiyoruz

Amaçlarının Leman Kültür müşterilerinin tüm şubelerde aynı kalite ve nitelikte bir müzik yayınına ulaşması olduğunu belirten Kemal Şentürk, radyo yayınının ardından Leman Kültür TV’yi yayına sokmak için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirtti.

Leman Kültür Radyo’nun tüm yayınlarının Mesam ve Müyap işbirliğiyle yapıldığını belirten Kemal Şentürk, yayınlarında popüler isimlerin yanı sıra alternatif ve bağımsız müzik gruplarına da yer vereceklerini söyledi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOFacebookTwittermüzik
Görüş Bildir