Lc Waikiki'den Bir Fikri Olan Çalışanlarına İç Girişimcilik Fırsatı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Lc Waikiki'den Bir Fikri Olan Çalışanlarına İç Girişimcilik Fırsatı

Lc Waikiki'den Bir Fikri Olan Çalışanlarına İç Girişimcilik Fırsatı

Çalışanlarına “Fikirleriniz bizim için değerli” diyen LC Waikiki , “Bir Fikrim Var” adında bir uygulama başlattı. Proje kapsamında, LC Waikiki ’nin Türkiye çapındaki mağazalarında görev alan 15 bini aşkın çalışanın fikirleri dinlenecek, Şirkete değer katacağına inanılan fikirler LC Waikiki bünyesinde hayata geçirilecek.

Moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki , insan kaynakları alanında bir ilk’e imza atarak “Bir Fikrim Var” adında bir proje başlattı. Proje kapsamında Türkiye çapındaki mağazalarında görev alan tüm çalışanlarının fikrini dinleyen LC Waikiki , Danışma Kurulu’nun incelemesinin ardından Şirkete değer katacağına karar verilen fikirler belirlenerek kurum bünyesinde hayata geçirilecek.

Her ay farklı bir departmana yönelik fikirlerinin dinleneceği “Bir Fikrim Var” Projesi kapsamında ilk olarak “İnsan Kaynakları” Departmanına yönelik fikirler ele alındı. “İnsan Kaynakları” Departman’ının ardından Proje, Şirketin diğer operasyonlarını kapsayacak şekilde devam edecek.

Proje kapsamında, Türkiye çapında 400’e yakın mağazada görev alan LC Waikiki çalışanları, LC Waikiki Departmanlarının daha da geliştirilmesine yönelik fikirlerini, birfikrimvar@lcwaikiki.com üzerinden paylaşabiliyor.

Proje Nasıl İşliyor?

Proje birkaç aşamadan oluşuyor; ilk aşamada ilk üç ayda konu bazlı ilerlenerek, Çalışan İlişkileri Departmanı tarafından, birfikrimvar@lcwaikiki.com üzerinden gelen fikir ve öneriler sınıflandırıldı ve komite toplantıları yapılarak uygulamaya alınabilecek öneriler tespit edildi.

İkinci aşamada, gelen öneriler içinde detaylı bilgi istenilen adaylardan, projelerini anlatmaları için LC Waikiki Genel Merkezi’nde sunum yapmaları istendi. Daha sonraki süreçte ise, “Süreç İyileştirme Müdürlüğü” ile paylaşım yapılarak, önerilerin uygulamaya konulması ile ilgili aşamaya geçildi.

Yılsonunda yapılacak olan “Mağaza Liderleri Zirvesi”nde ise, Bir Fikrim Var ödüllerinin verilmesi planlanıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir