Lanet Olası 2020’de Hepimizi Güldürerek Keyfimizi Az da Olsa Yerine Getiren İlginç Gündem Olayları

629PAYLAŞIM

Yalnız osuruk olayının ardı arkası hiç kesilmedi, hatırladınız mı?

Başımıza gelmedik felaket bırakmayan 2020 yılını ne umutlarla karşılamıştık halbuki. Bir an evvel bitse de gitse diye dua ettiğimiz şu günlerde, yıl boyunca bir takım güldüren şeyler de olmadı değil. Az da olsa o komik gündemlerden bazılarını sizler için derledik.

1. Dr. Feridun Kunak'ın hemoroid sorunlarını anlatırken Zahide Yetiş'in dolaylı yoldan "anal ilişki hemoroide sebep olur mu?" diye sorması ve ortamın bir anda sessizliğe gömülmesi...

2. ÖSYM'nin resmi Twitter hesabının yerli bir porno hesabının takip ettiğinin anlaşılması. Daha sonra bu işle ilgilenen personelinin işine son verildiği açıklandı.

3. Tuğçe Işınsu'nun kitabının tılsımlı olduğunu iddia etmesi ve kitabının kesinlikle bir başkasına verilmemesi gerektiğini öğütlemesi.... Tılsım çalışsın diye yenisini satın almak mecburiymiş!

4. A Haber'in daha pandeminin en başında Türkiye'nin koronavirüsü yok eden cihaz ürettiğini iddia etmesi. Nerde o cihaz acaba şimdi?

5. Melih Gökçek'in "Eğer belediye başkanı ben olsaydım" şeklinde pandemi için hazırladığı liste. Asfalt dökme programı en dikkat çekici maddelerden biriydi.

6. Pandemi sebebiyle evde olması gerekirken dışarda bisiklete bindiği düşünülen Hacı Sabancı'nın takipçisine "Sakin ol champ evdeyim" diyerek hepimizi iliklerimize kadar fakir hissettirmesi...

7. Murat Övüç'ün "Netflikş bana ulaş" diyerek çektiği video... O zaman gülmüştük kendisine de sonraları o kadar komik olmamaya başladı.

8. Fatih Altay'ın programına videoyla bağlanan Prof. Dr. Celal Şengör'ün canlı yayında horul horul uyuması. İyi geceler dedem!

9. Evde yemek yapma çalışmalarına yumurta ile başlayan Duygu Özaslan'ın "sahanda yumurta" tanımını bilmeyip "sunny side up" demesi.

10. Habertürk canlı yayınında çok ciddi meseleler konuşulurken konuklardan birinin çok affedersiniz osurması ve izleyicinin bu sesi naklen duyması.

Habertürk Canlı Yayınında İlginç Anlar: Programa Katılan Konuklardan Birisi Osurdu! - onedio.com
Habertürk Canlı Yayınında İlginç Anlar: Programa Katılan Konuklardan Birisi Osurdu! - onedio.com

11. TRT spikeri Sermin Baysal Ata'nın, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’ya "Demir eksikliği için demir döküm tencere kullansak faydası olur mu?" diye sorması.

12. Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Ertuğrul Gazi büstü diye oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın dizideki haliyle büstünü yaptırması.

13. Wushu turnuvasında tek hakem, tek yarışmacı ve tek derece alan kişi olarak Fatma Akyüz'ün seçilmesi. Komik ki? Trajikomik...

14. Nil Karaibrahimgil'in "Karantina demeyelim de kozamıza girdik" şeklindeki Polyanna bakış açısı. Keşke biz de dünyaya Nil'in gözünden bakabilsek (!)

15. İBB'nin paylaştığı esprili Ronaldo montajını A Haber ve Akit TV'nin gerçek sanarak ortalığı velveleye vermesi...

İBB'nin Paylaştığı Espriyi Anlamayan A Haber Dalga Konusu Oldu - onedio.com
İBB'nin Paylaştığı Espriyi Anlamayan A Haber Dalga Konusu Oldu - onedio.com
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

#11'de doğruluk payı varmış, ben de duyunca şaşırmıştım.. Gerçi teflonların kazındıkça kanserojen olması gibi dökümlerin de vücûda demir katkısı hesâbı..

miragerr

Gülüyoruz ağlanacak halimize

papichulopapichulo

mhoruq neheden mhoruq dhen mhoruq buhu mhoruq uhkulke mhoruq bhoyle mhoruq nehenden mhoruq ahariyorum mhoruq bhululamiyhiyorhorum mhoruq

smyrnaperisi

Ülkemizdeki IQ düşüklükleri mi bizi güldürüyor yani?

buko

11' in aslı var yannız

ikara

fakat o "yanlız da değil" yalnız olmasın :)

smyrnaperisi

bu iki kelime tdk sözlüğünde en çok aranan kelimeymiş dolayısıyla hep karıştırılıyor haklısınız ama ikisi de kabul görüyor.. yannız demekten daha minimal bir hata olduğunu düşünüp Türkçe öğretmenlerimize saygılar diyorum :)

emircan-bozkaya

Kelimenin "Yanlız" biçiminde yazılması kesinlikle kabul GÖRMÜYOR. Yalnız kelimesi "yalın" kökünden geldiği için yalnız şeklinde yazılır. Yazım hatasının büyüğü küçüğü olmaz.

sseliner03

kral mısın be ikara qöeöqmnmdskjfs

Görüş Bildir