Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

L&M'yi Özleyenlere Özel Test: Hangi Leyla ile Mecnun Karakterisin?

 > 
31bPAYLAŞIM

Mecnun'un elinden Leyla'yı alır gibi, elimizden aldıkları bu diziyi, açıkçası biz çok özledik. Siz de özlemişsinizdir diye, bu testi hazırladık işte: Elimizden bu geliyor ancak!.

Testi çöz, "laps" diye hangi karakter olduğunu öğren! Sonucunu da paylaş bi zahmet, Erdal Bakkal'lık yapma :)

Aşağıdan bir İsmail Abi seçin!

Pis sarı bıyık geldi ve böbreklerinizi çalmak istiyor. Bu durumda ne yapardınız?

Ona, en yakın arkadaşımın böbreklerini çalmasını önerirdim
Makul bir ücret karşılığı satardım
Daha o benimkini çalamadan, ben onun böbreğini çalardım

Aşağıdakilerden hangisiyle oturup karşılıklı "çay" içmek isterdiniz?

Robert De Niro
Adriana Lima
Cemal Süreya
Steve Jobs
Ferdi Tayfur
Sigmund Freud

Leyla ile Mecnun'un o harika şarkılarından birini seçin!

♫Sevdalılar Beni Anlar♫
♫Oy Dügümeli Dügümeli♫
♫Yalan♫
♫Eksik Bir Şey mi var♫
♫Bu Gala Daşlı Gala♫
♫Bu Kıza Kadar♫

Üniversitede en çok hangi bölümü okumak isterdiniz/istersiniz?

Sizi en çok nerede görmek mümkün?

Trafikte, malum hayatımız orada geçiyor :(
İş Yerimde
Kütüphanede, okul bitmedi gitti bir türlü!..
Her an her yerde
Alemlerde tabii ki hehe
Kesinlikle alışverişte

Bazı şeyler sağlığa çok zararlıdır! Zararlı alışkanlıklardan birini seçin!

Yeni tanıştığın birine, onunla irtibata geçmek için hangisini verirsin?

Bir tane AT seçin! AT gibi AT olsun ama :)

"Neemiş: Mecnun mu Çınar?"

Her şeyden önce siz bu oyunu bozarsınız. Varoluşunuz bir şeyleri bozmak.. pardon batırmak üzerine kurulmuş zaten. Olsun be canlar, bilumum "paslı çivi"lerin, "duş perde"lerinin kazandığı bu dünyada bazıları da kaybetsin be! Keşke herkes senin gibi afilli kaybetse be..

"İskender Baba"

Babasınız siz baba: Sorun çözmeniz, herkese kol kanat germeniz ve başı sıkışanlara yardıma koşmanızla ortamların en işe yarar adamısınız, burası kesin. Ama yahu, birisi de çıkıp acep senin bi sıkıntın var mı, bir şeye ihtiyacın var mı ya da senin kalbin mi kırıldı diye sormuyor! O kadar yardımseversiniz ki, arada bi zahmet kendinizle de ilgilenseniz çok iyi olur yani.

"Lapss: İsmail Abi"

Yeryüzündeki en renkli kişilik sizsiniz hiç şüphesiz. Başta insanlara oldukça garip gelseniz de sonradan size alışmayan, hatta size tiryaki olmayan yok gibi. Herkesin saygısını, patrondan ssk alır gibi, bir şekilde kazanıyorsunuz. Kısaca hep gidenlerin arkasından el sallayan, dostuna yardımdan çekinmeyen ve dahi mahallenin en kıyak abisisiniz.

"Performans Sanatçısı: Yavuz"

Birisine hayatını adamak, sizi en iyi anlatan şeydir muhtemelen. Hayatınızı adadığınız kişi için zaman zaman göğe bakma durağında inebilir, tragedyalarda da binebilirsiniz. Bu kendini adamaysa, en kopuk, en absürt şekilde ortaya çıkabilir. Kısaca 2. Yeni gibi adamsınız vesselam!.. Bu arada topuk topuk topuk... :)

"Bakkalım ben bakkal, Erdal Bakkal"

Kaypak, paragöz, çıkarcı, arkadan vuran, kıskanç... gibi ne kadar negatif özellik sizde var. Her an, her türlü bir yamuk yapabilirsiniz çevrenizdekilere. Buna rağmen sizsiz asla olmaz; kötü bir alışkanlık gibisiniz: Sakız misali :) Ayrıca size ne kadar hakaret edilse az: Tuvalet terliği, bozuk duş musluğu, yanmayan şofben.. :)

"Sizden 1 Tane: Leyla"

Ah Leyla. Hep uzaklarda olan, hep elden kaçıp giden, hep bir yarım bırakan... Sizden şu dünyada sadece 1 tane, başkasını bünye kabul etmez, edemez. Siz bir kavramsınız, kavram. Çünkü gerçek olamayacak kadar hayalsiniz. Şiirin kafiyesi, çayın demi, içli bir şarkının en sevilen yerisiniz. Kısaca Leyla işte!

"Gözlüklü Çocuk: Kaan"

Hiç büyümüyorsunuz hiç: Hep çocuk hep çocuk. Ama bu demek değil ki, aklınız da çocuk. Hayır efendim, ortamdaki en akıllı sizsiniz. Problem çözme kabiliyetiniz akıllara zarar. Zeka küpüsünüz zeka. Buna rağmen dersleriniz pek kötü, hep çift dikiş; bu yönüyle tembel tenekesiniz. Ama sizin geleceğiniz ticarette. O okul bitse de, piyasa akıl görse. Of ki ne of!

"Ak Sakallı Dede"

Ortamların ve dahi rüyaların en aranılan psikologu sizsiniz. İnsanları bir bakışta tanıyor ve notu veriyorsunuz. Çoğu zaman da haklı çıkıyorsunuz. Bu bakımdan bilgeliğiniz tam puan. Yardımseverliğiniz ise karşılık beklemiyor asla. Bu, bir bakıma sizin mesleğiniz. Son olarak rüyalarda buluşuruz ;)

"Ardayım ben Arda!"

Ardasınız siz Arda. Zenginsiniz siz zengin. Fakir kelimesi bile midenizi bulandırmaya yeter de artar bile. Paranızla her şeyi satın alabilirsiniz. Saçlarınız jöleli, arabanız son model; şekliniz 10 numara, paranız dolar, insanların üstünde bıraktığınız etki ise 5 yıldız. Hatta bu kadar tanımlamaya bile gerek yok sizi, Arda demek yeterli :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benimadm13

Sizden 1 tane Leyla

ezo-bayraktar

"Neemiş: Mecnun mu Çınar?" Her şeyden önce siz bu oyunu bozarsınız. Varoluşunuz bir şeyleri bozmak.. pardon batırmak üzerine kurulmuş zaten. Olsun be canlar, bilumum "paslı çivi"lerin, "duş perde"lerinin kazandığı bu dünyada bazıları da kaybetsin be! Keşke herkes senin gibi afilli kaybetse be..

silacil97

1. Leyla :)

burakhan.saltik

"Neemiş: Mecnun mu Çınar?" "Neemiş: Mecnun mu Çınar?" Her şeyden önce siz bu oyunu bozarsınız. Varoluşunuz bir şeyleri bozmak.. pardon batırmak üzerine kurulmuş zaten. Olsun be canlar, bilumum "paslı çivi"lerin, "duş perde"lerinin kazandığı bu dünyada bazıları da kaybetsin be! Keşke herkes senin gibi afilli kaybetse be..

portakalkabugu

Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından Bebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarından Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar Şu aranıp duran korkak ellerimi tut Bu evleri atla bu evleri de bunları da Göğe bakalım

eylulsenemoglu

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım Tuttukca güçleniyorum kalabalık oluyorum Bu senin eski zaman gözlerin yalnız gibi ağaçlar gibi Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor Seni aldım bu sunturlu yere getirdim Sayısız penceren vardı bir bir kapattım Bana dönesin diye bir bir kapattım Şimdi otobüs gelir biner gideriz Dönmiyeceğimiz bir yer beğen başka türlüsü güç Bir ellerin bir ellerim yeter belliyelim yetsin Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat Durma kendini hatırlat Durma göğe bakalım ~Turgut Uyar 💜(en sevdiğim😚)

Görüş Bildir