Görüş Bildir

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı mı?

Anasayfa > Güncel

ATV’nin reyting rekortmeni dizilerinden Kuruluş Osman, dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırdı. Birbirinden heyecanlı anların yaşandığı Kuruluş Osman son bölüm tek parça izleme linki kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yayınlandı. Ayrıca Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. İşte Kuruluş Osman son bölüm yaşanan ve Kuruluş Osman 74. bölüm fragmanı…

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ve Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu anlatan Kuruluş Osman, son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Kuruluş Osman son bölümü kaçıranlar, ‘Kuruluş Osman 73. bölüm izle’ aramasını yapıyor.

Kuruluş Osman Son Bölüm Yaşananlar

Kuruluş Osman Son Bölüm Yaşananlar

Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

İnegöl'ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola'yı zayıflatmayı planlar. Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!

Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros'tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros'u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari'nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?

Kuruluş Osman 73. Bölüm Tek Parça Full İzle

Kuruluş Osman 74. Bölüm Fragmanı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?